فری فایر, اخبار, بازی ها, دسته‌بندی نشده

آبدیت جدید بازی فری فایر

آبدیت جدید بازی فری فایر

آبدیت جدید بازی فری فایر

بازی فری فایر یا هر بازی که نظر مردم را جلب کرده است و طرفداران خودش را دارد هر چند وقت یکبار بازی را بروز رسانی میکند و تغییرات جذابی را به بازی اضافه میکند دقیقا مثل سیستم های موبایل که هر چند وقت یکبار آبدیت میکنیم و امکانات ویژه ای به دیوایسمون اضافه میشود، بازی فری فایر ازآن دسته از بازی های موبایلی هست که بسیار طرفدار دارد و کمتر کسی در رنج سنی تینیجر و بزرگسالان میتوان نام برد که با بازی فری فایر آشنایتی ندارشته باشند، به جرعت میتوانیم بگیم که کودکان هم بابازی فری فایر آشناییت دارند و درحقیقت امروزه شاهد هستیم که خیلی از کودکان در اوقات فراغتشون با تبلتی که دارند به بازی کردن مشغول هستند.آبدیت هایی که شرکت گارنا انتشار میکند باعث افزایش طرفدارن بازی فری فایر میشود اگر تا به حال دانلود بازی فری فایر را نداشتید میتوانید از این امروز شروع کنید و لذت گیم زدن را بچشید. در این مقاله کاربردی میخواهیم راجب آخرین قابلیت هایی که شرکت گارنا در آخرین بروز رسانی به بازی فری فایر اضافه کرد را بررسی کنیم همراه گیفت جو باشید.

 

آخرین آبدیت فری فایر

آخرین آبدیت بازی شگفت انگیز فری فایر ترکوند این بازی به قدر دانلود خورده دیگه شگفت انگیز شده برای طرفدان خودش فری فایر این بار امده روی گیفت ها به طور ویژه کار کرده و روندی نو را در بازی فری فایر را مشاهده میکنیم رنگ بازیکن ها و پاداش ها به نحوه ویژه ای در آبدیت جدید فری فایر تغییر کرده است بازی فری فایر در هر آبدیتی که منتشر میکند جذابیت خارق العاده را با طرفدارانش به اشتراک میگذارد به گونه ای که در روز اول انتشار آبدیت بازی فری فایر شاهد میلیون ها دانلود هستیم. حتما میدونید فری فایر و بازی پابجی موبایل و بازی کالاف دیوتی از رقیبان سرسخت یکدیگر هستند بهتون پیشنهاد میکنیم اگر علاقه مند به دنیای جذاب گیم هستید این سه بازی جهانی را برای یکبار هم که شده دانلود و نصب کنید.

آخرین آبدیت فری فایر

آخرین آبدیت فری فایر

 

بازی فری فایر

بازی فری فایر از بازی های فوق العاده و مشهور در دنیای گیم میباشد به این صورت که رکورد بینظیری از دانلود بازی فری فایر در فروشگاه محبوب گوگل پلی شاهد شدیم اگر تا به حال در بازی فری فایر گیم نزدید شرح بازی فری فایر به این منوال هست که شما باید در بازی تا جایی که میتوانید خودتان را زنده نگهدارید زنده ماندن در بازی freefire مهم ترین هدف شماست، 50 نفر بازی کن به یکی از مپ های بازی فری فایر فرود می آیند دشمنان یکدیگرند و باید به جنگ با یکدیگر بپردازند اما در آبدیت جدید بازی فایر چه داریم؟ یکی از اتفاقاتی که در بازی فری فایر در آبدیت  جدید شاهد هستیم که روند بازی به این گونه پیش میرود هر چقدر زمان از بازی کردن شما میگذرد نقشه کوچتر میشود تا دشمنان راحت تر و قابل دسترس تر باشند برای شکست یکدیگر این روند هیجان بازی فری فایر را چندین برابر کرده است.بازی فری فایر امکانات فوق العاده دیگری را نیز اضافه کرده است که در این مقاله باهم بررسی میکنیم،خرید جم فری فایر در الویت قرار بدید و بعد گیم زدن در بازی فری فایر را به تجاربتون اضافه کنید اولین کاری که در بازی فری فایر باید انجام بدید به سمت سلاح ها پرقدرت برید و هوشمندانه بازی کنید برای به دست آوردن سلاح های پرقدرت باید خرید جم فری فایر انجام بدید لازمه این کار باز کردن مرور گرتون در دیوایس موبایل یا پی سی تون هست و سرچ کردن سایت گیفت جو با این کار بدون وقفه با سرعت نور میتوانید خرید جم فری فایر داشته باشید.از دیگر قابلیت هایی که بسیار مجذوب کننده هست و در بازی فری فایر مشاهده میکنیم این هست که میتوانید سلاح هایی که برای خودتان انتخاب میکنید میتوانید برای خودتان کنید و اجازه استفاده از آن را به کسی ندهید. بازی فری فایر روز به روز پیشرفته تر میشود و قابلیت های جذابی به بازی اضافه میشود. فری فایر این بار با جذابت فوق العاده عالی دانلود میشود و پلیرها بازی فری فایرکیفیت بینظیری را تجربه میکنند. یکی از جذابت های هر گیمی کیفیت و طراحی ساختار بازی میباشد در بازی فری فایر به صورت چشمگیری کیفیت و طراحی فوق العاده را ناظر هستیم.علوه بر  اینکه میتوانید ابزارتون را در بازی فری فایر شخصی سازی کنید این امکان وجود دارد بر دشمنان خودتون بدون وقفه تسلط پیدا کنید. تا به حال به ذهنتون رسیده است که دانلود بازی فری فایر با پول و الماس بی نهایت داشته باشید این آرزوی هر پلیر فری فایر هست باید بهتون بگیم برای داشتن الماس فری فایر باید خرید جم free fire داشته باشید. در فری فایر جدید امکانات زیادی به بازی جذاب free fire اضافه شده است در ادامه باهم بررسی میکنیم.

 

بازی فری فایر

بازی فری فایر

 

دانلود بازی فری فایر با جم بی نهایت

دانلود بازی فری فایر با جم بی نهایت در نسخه جدید بازی فری فایر وجود دارد ؟ سوال میلیون ها پلیر بازی فری فایر از تیم گیفت جو در حقیقت باید بهتون بگیم خیر این امکان وجود ندارد دانلود بازی فری فایر با جم بینهایت درواقع تمام شدن بازی فری فایر هست هیچ وقت کمپانی کارنا فری فایر این امکان را برای پلیر های خودش انتشار نمیدهد زیر از جدابیت بازی فری فایر کاسته میشود و روز به روز مخاطبی خودش را ازدست میدهد در واقع بازی به صورت یکنواخت و کسل کننده سپری خواهد شد. برای داشتن جم فری فایر بینهایت باید خرید جم فری فایر داشته باشید و خوب گیم بزنید در عیر اینصورت یک شبه نمیتوانید با بروز رسانی گارنا فری فایر به الماس بینهایت فری فایر دسترسی داشته باشید.

 

✅ اضافه شدن اسلحه اسنایپر

✅ حذف شدن کارتن ها در زمین ترینی و اضافه شده کانکس

✅ اضافه شده دو شخصیت جذاب

✅ اضافه شدن مود جدید و بازی کردن با حیوانات خانگی

 

این مواردی که ذکر شد در آبدیت جدید به راحتی براتون قابل دسترس هست یک نکته دربازه اضافه شدن شخصیت ها ، اینبار آبدیت جدید یک امکان فوق العاده آورده است که برای من خیلی جذاب هست اینکه هرچقدر لول  شما بالا باشد مسافت بالایی از دشمنان اطراف شما به صورت نقاط قرمز بهتون نمایش میدهد فقط باید چابک باشد و هوشمندانه امکاناتی که در بازی جدید فری فایر داریم بی نظیر هست شما در نظر بگیرید اگر لولتون در بازی فری فایر 6 باشد مسافت 50 متر از اطرافتون را میتوانید بدون مشکل شناسایی کنید که کجای اطرافتون انمی وجود دارد.باور نکردنیه بازی فری فایر واقعا در آبدیت جدید ترکونده است و بااین قابلیت ها هیجان بینظیری را برامون به ارمغان می آورد. بااین امکانات شاهد نسخه جدید از بازی های کالاف دیوتی و پابجی موبایل باید باشیم در حال حاضر از بازی های موبایلی بتل رویال بازی فری فایر از تمام بازی ها پیشی گرفته و رونده صعودی را طی کرده است ، شایان ذکر هست که گارنا واقعا فکرشده عملکرده و بازی زا به سمت جذابیت بیشتر برده است از این رو بازی فری فایر در حال حاضر روند نامبر وان بودن را طی میکند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *