پابجی, بازی ها

الایت رایگان پابجی موبایل

الایت رایگان پابجی

 

الایت رایگان پابجی موبایل

الایت رایگان پابجی باور نکردینه خیلی راحت میتوانید با آموزشی که میخواهیم بهتون بدیم پابجی رایگان بگیرید و برید الایت بزنید، به آسانی بدون مشکل پس با گیفت جو همراه باشید. کلی ترفند های عالی و نکات ریز که تمام پرو پلیر ها از آن استفاده میکنند در بازی پابجی موبایل توسط تیم گیمر گیفت جو به صورت ویدئو و مقاله به شما آموزش داده خواهد شد. بازی پابجی موبایل یک بازی سبک بتل رویال و متفاوته که مپ های زیادی دارد و بیس بازی و سناریو و لوکیشن هایی که دارد به خودی خود مخاطب را به راحتی جذب میکند اما برای پرو پلیر شدن و حرفه ای گیم زدن نیاز داریم که  نکات و ترفند های بازی پابجی موبایل را یاد بگیریم. اکر تایم کافی برای آزمون خطا کردن در بازی پابجی موبایل ندارید بهتر هست با گیفت جو همراه باشید تا بتوانید از آخرین کشفیات پرو پلیر ها استفاده کنید. برای الایت کردن به 160 تا یوسی پابجی موبایل نیاز دارید.

 

الایت رایگان پابجی

 

به چه ابزاری در بازی پابجی موبایل احتیاج داریم؟

✅ pc یا کامپیوتر حتما باید داشته باشید اگر ندارید از دوستانتون بگیرید و برای چند دقیه فقط نیاز دارید.

✅ دومی کاری که نیاز دارید در الایت کردن بازی پابجی موبایل این هست که ریجن کشورتان را روی ترکیه قرار بدید و سنتون را بالای 18 سال بزارید به همین راحتی میتوانید وارد گیم بشید اگر سنتون پایین 18 سال باشد آنوقت بازی از شما ایراد میگیرد.

✅ پابجی ایونت به صورت ترکی براتون نمایش داده میشود وارد صفحه ایونت میشید هرجا متوجه نشدید از گوگل برای ترجمه استفاده میکنید.

✅ 365 تا در گام اول بهتون یوسی میدهد و ایونت هر هفته آبدیت میشود میدونید که راحت تر از ایونت نداریم حتما یک مچ را بازی کنید. مچ رانگل را کامل بزنید.

✅ همه این میشن ها را انجام بدید زمان ایونت ها هم خیلی زیاد در هر زمان خواستید میتوانید این میشن ها را انجام بدید یک ماه و نیم وقت دارید از  ایونت ها استفاده کنید.

 

با کارهایی که بهتون گفتیم تما میتوانید یوسی رایگان بدست بیاورد خرید یوسی  رایگان در پابجی موبایل، خرید یوسی پابجی موبایل رایگان فقط با شرکت کردن در ایونت ها با خرید یوسی پابجی موبایل میتوانید بازی هیجان انگیزتری را تجربه کنید. باز پابجی موبای با خرید یوسی پابجی موبایل  شگفت انگیز هست.

 

الایت رایگان پابجی

 

 

خرید یوسی

خرید یوسی از دیگر روش هایی هست که میتوانید کیفیت بازی تون را بالا ببرید، با خرید یوسی پابجی موبایل میتوانید کلی هیجان به بازی پابجی موبایل اضافه کنید و لازم به ذکر هست که خرید یوسی این امکان را بهتون میدهد که لول بازی تون را بالا ببرید . اگر توانستید به صورت رایگان یوسی بدست بیاورید که خیلی عالی میشود در صورتی که نتوانستید یوسی رایگان بدست آورید که البته هرروز نمیتوانید یوسی رایگان بدست بیاورید در ایونت های خاص تایم هایی که خود شرکت پابجی موبایل اعلام میکنند که یوسی رایگان میدهند میتوانید از یوسی استفاده کنید در غیر اینصورت باید خرید یوسی داشته باشید که اگر گیمر حرفه ای باشید باید خرید یوسی پابجی موبایل داشته باشید.

 

پابجی موبایل بدون یوسی

بازی پابجی موبایل همان طور که میدانید جز بازی های فوق العاده معروف در سبک بتل رویال و همچنین جذاب هست که شهرت جهانی دارد خیلی از افراد از پرداخت پول برای گرفتن یوسی پابجی موبایل امتناع میکنند و تمایل به پرداخت پول برای بازی پابجی موبایل نیستند هم به دلیل هزینه و هم پیدا کردن فروشگاه معتبر و مطمئن هست لازم به ذکر هست که گیمر ها در سطح حرفه ای نمیتوانند خرید یوسی پابجی موبایل نداشته باشند زیرا بازی پابجی موبایل در سبک بتل رویال هست و امکانت و ابزارهای حیاتی و حرفه ای آن به صورت پولی میباشد از این رو برای اینکه بازی به صورت یکنواخت و حوصله سربر نشود باید  اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل کنید.از دیگر عواملی که بسیار گیمرها را درگیر کرده است پیدا کردن منبع معتبر برای خرید یوسی پابجی موبایل میباشد ، بازی پابجی موبایل و یا هر بازی دیگر یک پول واحدی را تعیین کرده است که کاربران بتوانند از خدمات ویزه بازی پابجی موبایل استفاده کنند. سایت گیفت جو از معتبر ترین سایت های فروش انواع جم بازی و گیفت کارت هست که میتوانید اعتماد کنید و در هر ساعت از شبانه روز خرید کنید.

 

پابجی یا پابجی نیو استیت

پابجی با پابجی نیو استیت ؟ انتخاب سخت برای گیمر ها بازی پابجی موبایل برای پیشی گرفتن از رقبا در بازار گیم رقبای سرسخت نظیر کالاف دیوتی، فری فایر طرفداران گیم را شگفت زده کرد، بازی های اکشن طرفدار های زیادی در سرتا سر دنیا دارند، بازی پابجی موبایل برای رقابت با حریف های سرسخت خود بازی جدیدی را با امکانات جذاب تر و کامل تر با نام پابجی نیواستیت معرفی کرد، خیلی از گیمر ها که تجربه بازی در پابجی نیواستیت نداشتند، برای گیم زدن در پابجی و پابجی نیو استیت در دوراهی قرار میگیرند. بازی پابجی موبایل پول بازی با نام یوسی دارد و بازی پابجی نیواستیت پول بازی به نام انسی دارد ساختار بازی به یک شکل هست اما بازی پابجی نیواستیت جدید تر و با امکانات بیشتری میباشد. علت انتشار بازی پابجی نیو استیت رقابت با سایر کمپانی های گیمی میباشد. همانطور که میدانید پابجی موبایل شهرت جهانی دارد و در دنیا شناخته شده است و مخاطبین خاص پابجی که از طرفداران پر و پا قرص هستند هم با رویکرد شرکت پابجی حفظ شده اند. خرید یوسی پابجی موبایل و خرید انسی پابجی نیو استیت در گیفت جو امکان پذیر هست. به راحتی میتوانید در هرساعت از شبانه روز خرید یوسی پابجی موبایل یا خرید انسی پابجی نیو استیت داشته باشید.

 

 

امکانات رایگان بازی پابجی موبایل

امکانات رایگان بازی پابجی موبایل برای گیمر ها بسیار جذاب میباشد بازی پابجی موبایل امکانات رایگان زیادی دارد که گیمر ها میتواند چندین ساعت مشغول خود کند بدون خستگی و حوصله سررفتن از بهترین امکانات رایگان بازی پابجی موبایل یوسی رایگان در پابجی موبایل ، انسی رایگان پابجی نیو استیت  بسیار برای گیمر ها لذت بخش هست و سرچ  فراوانی میشود ، برای دسترسی به امکانات ویژه و رایگان در بازی پابجی موبایل میتوانید وبلاگ گیفت جو را روزانه دنبال کنید و مطلع شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *