فری فایر

مپ بازی فری فایر

نقشه فری فایر

مپ بازی فری فایر

 مپ بازی فری فایر از بخش های محبوب بازی فری فایر سبک بتل رویال هست وجود نقشه های متنوع در این بازی محبوبیت آن را دو چندان کرده، در بازی فری فایر بازیکنان می توانند از مپ های بازی فری فایر مختلفی استفاده کنند و در رقابت های مختلفی شرکت داشته باشند. در سال های اخیر مپ های جدیدی مانند مپ Purgatory به بازی اضافه شده اند اما می توان گفت 2 مپ Bermuda و مپ Kalahari  از مپ های  اصلی در بازی  فری فایر هستند که محبوبیت و شهرت بالایی دارند و اکثر گیمرها در این مپ ها بازی را دنبال می کنند. مپ بازی فری فایر یادبگیرید خیلی راحت میتونید گیم بزنید این شگفت انگیز هست.

 

مپ بازی فری فایر

مپ بازی فری فایر

 • Bermuda
 • Kalahari
 • Purgatory

یکی از نکات بسیار مهم، مکان‌های لوت و شروع مسابقه است که در هر مپ این بازی متفاوت است. برای داشتن شروعی پرقدرت آشنایی با این مکان‌ها و تجهیزاتی که در آن مکان وجود دارد حائز اهمیت است و شما با یافتن سلاح‌های مناسب این امکان را خواهید داشت که هر کسی را از مقابل بردارید و پیروز این بازی شوید، در ادامه همراه با گیفت جو باشید تا هر کدام از این مپ ها را بررسی کنیم و بهترین نقطه فرود برای شروعی قدرتمند را پیدا کنیم .

نقشه Bermuda

نقشه Bermuda یکی از معروف ترین مپ بازی فری فایر است. نقشه برمودا دارای غنایم زیادی برای بازیکنان میباشد ، با داشتن شناخت کافی نسبت به نقشه میتوان بهترین مکان برای لوت در بازی را پیدا کرد. برای یک فرود مناسب باید تسلط کافی روی نقشه داشته باشیم ، بریم که مناطق رو معرفی و بررسی کنیم تا موفقیتمون رو برای پیروزی دو چندان کنیم .

یکی از نکاتی که هنگام فرود باید توجه کنید این است که به محل تراکم بازیکنان توجه کنید و بعد منطقه مورد نظرتون رو انتخاب کنید ، مناطقی که مناسب هستند و امنیت بالاتری دارند رو به ترتیب نام برده و توضیح میدیم. در قسمت‌های شمالی این مپ بهترین محل برای فرود در Nam village و Outpost است. این مناطق نسبت به مکان‌ های دیگر کاربران بسیار کمتری دارد. اگر در قسمت جنوبی نقشه اقدام به فرود کردید در مناطق Cape town و Kota tua فرود بیایید .

 

bermoda نقشه

bermoda نقشه

 • منطقه cape : مساحت کمی داره اما به دلیل وجود ساختمان های زیاد ، منطقه خوبی برای فرود هست و آیتم های خوبی برای غارت وجود دارد.
 • منطقه kota tua : پیشنهاد ما این است اگر تجهیزات کافی برای مبارزه با خود ندارید در این منطقه فرود نیایید، این منطقه دارای سلاح و تجهیزات زیادی هست ، اگر خواستید در این منطقه فرود بیایید خودتان را به آسیاب بالای تپه ها برسانید که در آن آسیاب تعداد زیادی اسلحه مخفی شده.
 • منطقه  Outpost :  در منطقه outpost  هم سلاح های متنوع ای وجود دارد ، که با رفتن به منطقه Hangar به تجهیزات و سلاح های مختلف دسترسی خواهید داشت.
 • منطقه  Rim Nam Village : با فرود در این منطقه به  انواع زره و تجهیزات میتوانید دسترسی پیدا کنید، فقط باید سرعت عمل بالایی داشته باشید تا بتوانید تجهیزات مختلف را به غارت ببرید.

نقشه Kalahari

مپ کالاهاری از جدیدترین نقشه های بازی فری فایراست که براساس صحرای کالاهاری ترسیم شده، این مپ شامل بخشی بیابانی با ساختمان های کوچک و بسیار زیاد است و به دلیل فاصله کم، مبارزات در فاصله های کم از یکدیگر انجام میشود و در این نقشه بهتر است که بازیکنان از سلاح قدرتمندی مثل اسلحه های SMG استفاده کنند و تا حد امکان Booyahs  جمع آوریی و ذخیره کنند.
تعیین محل فرود به سبک بازی شما بستگی دارد برخی ترجیح میدهند در مکان خلوت فرود بیایند و برخی در مناطق شلوغ، در این بخش نیز مکان های مختلف با تجهیزات مختلف وجود دارد که میتوانید از بین آنها محل فرود را انتخاب کنید.

 

kalahari نقشه

kalahari نقشه

پنج نقطه مختلف در نقشه Kalahari وجود دارد که به عنوان مکان‌های مناسب برای فرود محسوب می‌شوند که به شرح زیر است:

 • منطقه Refinery : این مکان یک پالایشگاه نفت در وسط بیابان است که به دلیل پراکنده بودن تعداد زیادی سلاح و مهمات در این منطقه یکی از محبوب ترین مکان هایی است که اغلب بازیکنان در آن فرود می آیند . پس از فرود باید آمادگی خود را برای مقابله با بازیکنان حریف آماده کنید و بهتر از بلافاصله بعد از فرود خود را پنهان کنید زیرا رقبای شما برای شکست شما خیلی سریع ظاهر میشوند، همچنینشما میتوانید برای فرود از zipline موجود در این منطقه استفاده کنید.

 

 • منطقه Command post : این منطقه از نقشه دارای ساختمان های زیاد و کوچک است. این ساختمان ها راهرو های کوچک و زیادی دارند که بازیکنان می توانند مبارزات مهیجی را تجربه کنند، ازدحام دشمنان در این منطقه بالاست اگر قصد فرود در این منطقه رو دارید، باید تمام جوانب را زیر نظر داشته باشید.

 

 •  منطقه The Sub : یکی از مناطق جذاب مپ کالاهاری منطقه the sub هست که این منطقه بین دو کوه قرار گرفته و یکی از مکان های پرطرفدار برای تک تیرانداز ها است، تک تیراندازها در این منطقه میتوانند با نابودی دشمن امتیاز خودشون رو افزایش دهند.

 

 • منطقهBayfront  و Old Hampton : دو منطقه مذکور در ناحیه شمالی مپ کالاهاری قرار دارند و یکی از مکان‌های بسیار مناسب برای فرود بازیکنان در نقشه است که می‌توانند آیتم‌های ویژه‌ای را کسب کنند. متاسفانه بسیاری از کاربران از آیتم هایی که در این منطقه وجود دارد بی اطلاع هستند به همین خاطر جزو مناطقی است که کمترین کاربری در آن فرود می آید.

نقشه Purgatory


مپ Purgatory  یکی دیگر از مپ های بازی فری فایر هست که محبوبیت بالایی در میان گیمرها دارد. همانطور که میدونید این نقشه از بازی فری فایر حذف شده بود و دوباره به بازی برگشته است و بازیکنان می توانند در آن رقابت ها و مبارزات جذاب و هیجان انگیزی را تجربه کنند. حالا قصد داریم در رابطه با برخی از خطرناک ترین و در عین حال بهترین مکانهای فرود بر روی مپ Purgatory فری فایر با شما صحبت کنیم که همانطور که گفته شد توصیه میکنیم بازیکنان مبتدی و تازه وارد ترجیحا از فرود بر روی این مکان ها اجتناب کنند.

 

نقشه Purgatory

نقشه Purgatory

 

 • منطقه Brasilia  : منطقه برازیلیا یکی از مناطق محبوب برای  فرود بر روی مپ Purgatory است. منطقه برازیلیا در مرکز نقشه Purgatory واقع شده است. در این منطقه ساختمانهای بسیار کوچک، آپارتمان ها و خانه های حاوی غنیمت های بسیار ارزشمند را مشاهده میکنید.

 

 • منطقه Marble works  : منطقه Marble works  در ضلع غربی نقشه Purgatory  قرار دارد و مکانی بسیار محبوب در بین مناطق پرغنیمت می باشد ، این منطقه دارای چهار انبار بزرگ است که حاوی مقدار قابل توجهی از غنیمت های ارزشمند جنگی است. اکثر بازیکنان علاقه زیادی به فرود در این منطقه را دارند به این دلیل که در واقع منطقه Marble works سرزمینی وسیع با فضاهای باز فراوان است ولی ابه همین دلیل این منطقه را به افراد مبتدی پیشنهاد نمیکنیم .

 

 • منطقه Moathouse : منطقه Moathouse در گوشه انتهایی شمالی مپ Purgatory فری فایر قرار دارد، این منطقه دارای ساختمان های بسیار مرتفع و همچنین درختان بسیار زیادی هست که از آنها به عنوان یک پوشش دفاعی و همچنین یک پوشش برای پنهان شدن نیز می توان استفاده کرد. این منطقه شامل غنیمت های سطح 2 و حتی سطح 3 می باشد. با این حال می توان گفت فرود در این منطقه برای مبتدیان کاملاً خطرناک است زیرا اکثر بازیکنان حرفه ای با شروع مسابقه به صورت تیمی در اینجا فرود می آیند.

امیدوارم مطالب مفید بوده باشه براتون و اگر طی بازی نتونستید به اندازه کافی سلاح تهیه کنید میتونید از سایت گیفت جو جم بازی فری فایر رو تهیه کنید و احتمال پیروزیتون رو دو چندان کنید .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *