اپل آیدی, آموزش

اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

اپل ایدی⚡️فراموشی رمز اپل ایدی⚡️آدرس برای اپل آیدی⚡️ساخت اپل ایدی با ایتونز⚡️آدرس اپل آیدی

اپل ایدی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟ حتما شاهد هستید که اطرافیانتان تمایل زیادی به استفاده از محصولات اپلی دارند این رویکردی که افراد به استفاده از محصولات اپل دارند صرفا فقط در ایران مشاهده نمیشود بلکه کل مردم جهان ترغیب شده اند از محصولات شرکت اپل استفاده کنند، اپل آیدی هویت شما را در اکانتتون تعیین میکند که برای خرید از فروشگاه اپ استور و سایر استفاده هایی که میتوانید در دیواس اپل داشته باشید با هویت اپل ایدی تون شناسایی میشوید. درواقع دیواس های اپل بدون اپل آیدی غیر قابل استفاده هستند. در این مقاله قصد داریم اپل آیدی و کاربرد های آن را با جزئیات براتون بیان با گیفت جو همراه باشید.

اپل آیدی چیست؟

انلاک اپل ایدی⚡️آموزش تصویری ساخت اپل آیدی⚡️تغییر اپل آیدی⚡️رمز اپل ایدی فراموش کردم⚡️بازیابی اپل آیدی⚡️خرید اپل ایدی ارزان⚡️

به بیان ساده اپل آیدی نوعی حساب کاربری میباشد که مخصوص سیستم عامل ios است و به نوعی هویت کاربر محسوب میشود و روشی است که اپل شما را شناسایی می‌کند و شما با استفاده از آن میتوانید به همه اطلاعاتتون دسترسی داشته باشید.

اگر شما هر یک از محصولات اپل نظیر  iPhone، iPad، Apple Watch، و انواع مک بوک و آی مک را خریداری کرده باشید باید این حساب کاربری را روی سیستم مورد نظرتون فعال کنید تا بتوانید به سرویس های نرم افزاری همچون اپ استور، مک اپ استور، ذخیره سازی ابری (آیکلود)، آیتونز، آی بوک و فیس تایم و آی مسیج دسترسی داشته باشید. پس زمانی که قصد استفاده از تولیدات نرم افزاری و سخت افزاری شرکت اپل را داشتید، باید به اپل آیدی خود دسترسی داشته باشید. برای درست کردن اپل آیدی میتوانید به سایت اپل مراجعه کنید و به راحتی اپل آیدی درست کنید بدون پرداخت هزینه، لازم به ذکر هست که در صورتی که وقت برای ساخت اپل آیدی نداشتید میتوانید از سایت هایی که به فروش اپل آیدی میپردازند اپل ایدی خرید کنید.

 

نکته مهم امنیتی : با داشتن اپل آیدی شما به همه سرویس های اپل دسترسی پیدا میکنید اپل آیدی فقط و فقط باید برای خودتون باشه و فقط روی دیواس های خودتون ست بشه و نباید اپل آیدی با شخص دیگه ای به اشتراک گذاشته شود. در صورت فعال‌سازی سرویس‌های ابری همچون iCloud  با یک حساب کاربری در دو دستگاه مختلف، فایل‌های شما از جمله تصاویر و موزیک‌ها در هر دو دستگاه منتقل و همگام‌سازی شده و خطر به بیرون درز کردن اطلاعات شما وجود دارد.

اپل آیدی چیست و چه کاربردی دارد؟

اپل آیدی چیست و چه کاربردی دارد؟

کاربرد‌های اپل ایدی چیست؟

اپل ایدی⚡️هزینه ساخت اپل آیدی⚡️ساخت اپل آیدی بدون شماره تلفن⚡️ریکاوری اپل ایدی⚡️مراحل ساخت اپل آیدی⚡️اپل ایدی خرید⚡️فروش اپل ایدی⚡️

اپل آیدی کاربردهای فراوانی دارد ؛ اما در لیست زیر به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره شده است. درحقیت دیواس های اپل بدون اپل آیدی کاربردی ندارند و فقط میتوانید گوشیتون را خاموش و روشن کنید زیر دیواس های اپل طوری طراحی شده اند که باید از اپل آیدی استفاد کنید. در این بخش به مهم ترین کاربرد های اپل آیدی خواهیم پرداخت. با ساختن اپل آیدی میتوانیم به کلی امکانات در دیواس های اپل دسترسی داشته باشیم.

 

 

✅ذخیره اطلاعات مهم و حساس در اپل آیدی

✅ دسترسی به اپ استور و خرید از آن

✅ امکان استفاده از آیتونز

✅ استفاده از سرویس آی کلود

✅ استفاده از فیس تایم

✅ استفاده از سرویس‌های جانبی اپل مثل اپل موزیک،Arcade و +TV

✅ همگام‌سازی داده‌های مختلف مثل مخاطبین، تصاویر، فایل‌ها، پیام‌ها، نسخه‌های پشتیبان و…

✅ یافتن موقعیت مکانی دستگاه‌های گم یا دزدیده شده

✅ قفل کردن دستگاه‌های دزدیده شده و جلوگیری از دسترسی به آن‌ها

 

 

رمز اپل ایدی

برای ست کردن رمز اپل آیدی دو راه وجود دارد وارد کردن رمز به صورت دستی یا فعال کردن تاچ که هربار نیاز بودید تاچ میکنید و هویت شما شناسایی و تایید میشود و میتوانید کار مورد نظرتون را ادامه دهید نکته حائز اهمیت این هست که اولین کاراکتر رمز باید با حرف بزرگ باشد در غیر اینصورت غیر قابل قبول هست، پیشنهاد ما برای ست کردن رمز اپل ایدی از طریق تاچ گوشی میباشد این کار باعث میشود زمان کمتری را اتلافف کنید و اگر رمزتون را فراموش کردید ساعت های درگیر بازیابی رمز عبور نمانید. با اپل ایدی و رمز عبور میتوان از خدمات اپل به راحتی استفاده کرد درواقع شناسه و رمز عبوری که شما در شرکت اپل احراز هویت کردید با مشخصه اپل آیدی شهرت یافته است.اگر رمز اپل آیدی تون را فراموش کردید میتوانید مراجعه کنید به سایت اپل و مراحل بازیابی رمز عبور را بزنید.

 

رمز اپل ایدی

رمز اپل ایدی

 

ساخت اپل ایدی بدون شماره

ساخت اپل آیدی بدون شماره معضل جدید ایرانی ها برای استفاده از محصولات اپل، همان طور که پیشتر بهتون آموزش دادیم که اپل آیدی چیست و چرا کاربرد دارد درواقع شناسه هویتی شما در شرکت اپل ، اپل آیدی میباشد. اپل آیدی در گذشتته به آسانی انجام میشد و نیازی به وارد کردن شماره تلفن همراه نبود، اما برای امنیت بیشتر تیم اپل تصمیم به دریافت شماره تلفن همراه نیاز کرد و کشور عزیزمان ایران به علت تحریم بودن متاسفانه امکان ساهت اپل ایدی ندارد. از این رو ناچار هستیم راه هایی را برای دورزدن به شما آموزش دهیم. اولین کاری که باید انجام دهید. نسخه قدیمی آیتونز را دانلود و نصب کنید چون در نسخه های قدیمی از کاربر شماره تلفن گرفته نمیشود.

 

نصب آیتونز از نسخه های قدیمی

✅ میتوانید گزینه account و بعد گزینه sign in را بزنید.

✅ creat new apple id را بزنید.

✅ ایمیل و رمز عبورتون را وارد کنید و تایید قوانین را بزنید.

✅  گزینه None را انتخاب کنید.

✅ باید اسم و فامیل خود را (دقیقاً مطابق با اسمی که قبلاً وارد کردید) وارد کنید.

✅  سپس آدرس پستی از کشور آمریکا که قبلاً تهیه کردید.

✅  فیلدهای مربوط به Apt و suite و bldg را خالی بگذارید و به هیچ عنوان در ساخت اپل آیدی بدون شماره تلفن از اطلاعات بانکی تقلبی استفاده نکنید.

✅ نام شهر و ایالت خود را از بین گزینه‌های موجود انتخاب کنید. نمونه‌ای از آدرس و کد پستی جعلی به صورت زیر است که می‌توانید از آن‌ها در روش ساخت اپل ایدی بدون شماره

استفاده کنید.

Street :  9592, Harding Avenue, Surfside
  City :  Miami
 Province  :  FL
 Zipcode  :  33154
 Tel  :  305.8611077

✅ در آخر گزینه Continue را بزنید

 

حذف اپل ایدی فراموش شده

حذف اپل آیدس فراموش شده، این کار بسیار سخت و طاغت فرسا هست فقط در صورتی کار شما آسان میشود که رمز عبور را داشته باشید. اقدامات لازم برای حذف اپل آیدی فراموش شده  در اینجا ذکر شده است با انجام دادن این چهار گام میتوانید خیلی سریع اپل آیدی تون را حذف کنید.

 

✅ بکاپ گرفتن از اطلاعات خود.

✅ مراجعه به تنظیمات گوشی  و Find My iPhone  از حال فعال بودن خارج کنید.

✅  وارد بخش iTunes and App Store شوید.

✅ بعد از وارد شدن به تنظیمات اپل آیدی در انتهای لیست گزینه Remove This Device یا Sign Out را انتخاب کنید.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *