گیفت کارت, اخبار, ایکس باکس, مطالب

بازی های پلی استیشن پلاس و ویدئویی

بازی های پلی استیشن پلاس و ویدئویی

 

بازی های پلی استیشن پلاس و ویدئویی

خرید گیفت کارت پلی استیشن⚡️خرید گیفت کارت ps4⚡️ps4⚡️گیفت کارت پلی استیشن⚡️قیمت گیفت کارت ps4⚡️خرید گیفت کارت psn⚡️خرید ps now

معرفی بازی های پلی استیشن پلاس خبر جدید و هیجان انگیز که تسط کمپانی انتشار شد، پلی استیشن قبل از انتشار خبری مبنی برکنارگذاشتن  پلی استیشن ناو داد و پلی استیشن پلاس در رده های مختلف انتشار میشود داد، اما به چه صورت خواهد بود در این مقاله میخواهیم به طور مفصل شرح خواهیم داد، سرویس های جدید پلی استیشن در واقع ترکیب شدن پلی استیشن ناو و پلی استیشن پلاس اتفاق افتاد، گیمرهای ایرانی طرفدار سرسخت سرویس های پلی استین هستند منظور از سرویس هزینه ای هست که گیمر برای دریافت یکسری از بازی پرداخت میکند تا بتواند از بازی های جدید کمپانی های گیمی نهایت استفاده کند در این نقاله به یک سری از سوالات رایج کاربران گیفت جو و شایعات رایج پاسخ خواهیم داد.

بازی های پلی استیشن پلاس و ویدئویی

بازی های پلی استیشن پلاس و ویدئویی

 

پلی استیشن ناو چیست؟

playstation know⚡️خرید گیفت کارت ۵ دلاری psn⚡️گیفت کارت ۵ دلاری ps4⚡️گیفت کارت پی اس فور⚡️گیفت کارت 10 دلاری psn⚡️خرید پلی استین ناو
پلی استیشن ناو چیست و چگونه به وجودآمده است ، چرا کمپانی پلی استیشن شاخه ای زیادی ازقبیل پلی استیشن ناو و پلی استیشن پلاس پلی استیشن 4 ساخته است ؟ خیلی از سایت ها خبر از رقابت پلی استیشن  با گیم پس دادند که برای پیشی گرفتن در رقابت پلی استیشن ناو را انتشار داده اند. درواقع این شایعه دروغ  است اولین کمپانی که خدمات پولی ارائه داد شرکت ایکس بود،  در آن زمان پلی استییشن 4 وجود داشت و پولی نبود ، در آبدیت های جدیددر سال 2010 پلی استیشن پلاس شکل گرفت و یکسری بازی ها در اختیار گیمر ها به صورت پولی ارائه داد، اما نتیجه کارآمدی نداشت پلی استیشن 4 قابلیت های زیادی نداشت شرکت پلی استین با اضافه کردن دانلود بازی ها ارائه خدمات عالی و سرویس استریمنگ در قالب پلی استیشن ناو ارائه داد که گیمر ها بتوانند نهایت  استفاده را از گیم زدن ببرند و همچنین رقابت هم با شرکت های هم هدف کرد هدف اصلی صرفا گیم پس نبوده است با در نظر گرفتن مشکلات موجود در پلی استیشن و پیشرفت رقبا پلی استیشن چگونه وارد بازار شد در ادامه به این سوال کاربردی خواهیم پرداخت.

پلی استیشن ناو چیست؟

پلی استیشن ناو چیست؟

 

پلی استیشن پلاس چگونه وارد بازار شد؟

گیفت کارت ۵ دلاری psn⚡️گیفت کارت ۲۰ دلاری ps4⚡️خرید گیفت کارت ۱۰ دلاری psn⚡️گیفت کارت 3 دلاری psn ⚡️فروش گیفت کارت پلی استیشن
پلی استیشن پلاس آبدیت جدید شرکت پلی استیشن چگونه و با چه هدفی وارد بازار شد؟پلی استیشن 4، پلی استیشن 3، پلی استیشن ناو همگی روی پلی استیشن ناو اضافه شد قابلیت دانلود بازی های اضافه  گمان میشد پلی استیشن ناو و پلی استیشن پلاس باهم ترکیب شوند اینها سیاست های کمپانی های گیمی هست که طبق رخ داد هایی که از رقبا انشتار داده اند همه این موضع ها باعث شد سه لایه پلی استیشن پلاس انشار پیدا کند. اما لایه ای پلی استیشن پلاس چی هستند؟

 

✅ پلی استیشن پلاس اسنشیال(ضروری) لایه اول

این لایه به ما اجازه میدهد بازی های ملتی پلیر ها مثل کالاف دیوتی را بازی کنید، تخفیف های زیادی به بازی های که روز اول پیش خرید میشود میدهد سیو ابری دارد.قیمت سالانه عالی هست ، اگر ایران زندگی میکنید حتما سالانه خرید کنید.

 

✅ پلی استیشن پلاس لایه دوم

در این لایه از پلی استییشن پلاس تمام قابلیت های پلی استیشن اسنشیال دارد به همراه 400 تا بازی فوق العاده شگفت انگیزقابل دانلود ، در این لایه فقط دانلود داریم اصلا استریمنگ نداریم حتما برآورد میشود که این لایه همان پلی استیشن ناو هست، بله شباهت بسیار زیادی دارد اما تفاوت اصلی که باعث تفیک این لایه از پلی استیشن پلاس شده است ، نکته مهم این بخش بازی های پلی استیشن استدیوز +بازی های این دی،گاد آف وار ، مورتال کام بک11،بازی های پلی استیشن 5، اسپایدرمن 2018 اضافه شده است ، این ویژگی بسیار شگفت انگیز است .

 

✅ پلی استیشن پلاس لایه سوم

پلی استیشن پلاس لایه سوم فوق العاده شد، در لایه از پلی استیشن پلاس تمام ویژگی های پلی استیشن اسنشیال + اکسترارا خواهیم داشت به همراه 340 بازی قابل دانلود  مشمول بازی های ps4 و ps5 و ps1 و ps2 و ps3 میباشد.

پلی استیشن پلاس چگونه وارد بازار شد؟

پلی استیشن پلاس چگونه وارد بازار شد؟

 

 پلی استیشن پلاس پریمیوم 

خرید psn plus⚡️خرید ea access یک ماهه ps4⚡️گیفت کارت 5 دلاری psn گیفت کارت پی اس فور⚡️گیفت کارت 10 دلاری psn⚡️گیفت کارت ۵ دلاری psn
پلی استیشن پریمیوم چگونه است ؟ پلی استییشن پلاس پریمیوم تمام ویژگی های essensial+extra را ساپورت میکند به علاوه 340 بازی از نسل های قبلی که در ps2 و ps1 و ps3 و psp داشتیم  نکته قابل توجه در این بخش این هست که تمام بازی به صورت استریم هست. سرویس های پلی استیشن از گیم پس بسیار ارزان تر است. کاربران پلی اشتین ناو که گیفت کارت یک ساله خرید کردند اکانتشون تبدیل به پلی استیشن پرمیوم شد که واقعا هیجان انگیز بود.جیمز رایان در مصاحبه اخیر خود گفته است مسیر های زیادی برای پلی استیشن باز خواهد کرد. به معرفی سرویس های خود پردخت و در رباطه با گیم پس که در روز عرضه بازی هاش را انشار میدهد و پلی استیشن که انکار را نمیکند گفت هدفی در این راستا ندارند، دمویی در روز عرضه نخواهند گذاشت.تحیل گران گیمری نظر بر این دارند که کمپانی هایی که نمیتوانند بازی ها ی خود را با قیمت تعریف شده بفروشند مجبورند بازی را روز عرضه روی سرویس بگذارند.بازی های xbox و game pass سیاست متفاوتی نسبت پلی استیشن دارند.

 

کمپانی پلی استیشن طبق مصاحبه هایی که ارائه داده است اصلا در این سیاست ها ندارند. پلی استیشن ناو به علت مشکلی که برای گیمر ها وجو آمد به علت سرور و اینترنت و بخش غیر فعال استریم که برای حل این این مشکل کمپانی پلی استیشن به انتشار پلی استیشن دیلاکس پرداخت که اصلا در پلی استیشن دیلاکس استریم نداریم.با پیشرفت روز افزون صنعت گیم کمپانی های قدرتمند در تلاش ارائه بهترین خدمات هستند. صد در صد پلی استیشن قدرتمند تر از ایکس باکس هست و ترجیج میدهد بازی های نابی را متشر کند که پلیر با میل خود به خرید بازی های پلی استیشن بپردازد نه اینکه ساعتن زیادی را در دموی بازی ها وقت بگذارند و بعداز تست بازی به پرداخت درون برنامه ای بپردازد.اکو سیستم پلی استیشن واقعا قدرتمند هست و سیاست کمپانی پلی استیشن فروش زوری بازی ها نبود بلکه با قدرت فروانی که دارد مخاطب را مجذوب خود میکند.هدف اصلی sony این هست که تمام پلیرهای اکسترا و پلاس را تبدیل به پلیر های پلی استیشن پرمیوم کند.

 پلی استیشن پلاس پریمیوم 

پلی استیشن پلاس پریمیوم

 

بازی های منتشر شده در پلی استیشن اکسترا

خرید psn plus⚡️ خرید پلاس پلی استیشن ⚡️گیفت کارت پلاس ⚡️خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس⚡️خرید گیفت کارت پلاس⚡️گیفت کارت پلاس ps4⚡️
سرویس جدید بازی های کلاسیک را دارا ست ، در ماه اول به واسطه ی یووسا پلاس برای مخاطبین که زیاد به پردخت گیم نمیپرداختند جذاب هست. نکته مهم بعضی از این گیم ها در سرویس ps4  و بعضی دیگر ps5 اجرا میشوند اگر پلیر باشید به راحتی میتوانید تشخیص دهید. بازی ها فوق العتده و شگفت انگیزی در این سری از آبدیت انتشار شده است بازی هایی که واقعا بینظیر هستند.

✅ بلاد برن 

✅ دیزگان

✅ ددنیشن

دیمن سولز

✅ اوری بادی گلد

✅ اسپایدر من

✅ مدیا مولکول

✅ اشن

 

 

GTA+ چیست؟

خرید گیفت کارت 3 دلاری ps4⚡️پلاس یک ماهه ps4⚡️گیفت کارت پلی استیشن پلاس⚡️خرید ps plus⚡️

GTA+ خبری جدید در رابطه با انتشار نسخه خود داده است که یک سرویسی هست مانند بتل پس برای جی تی آی هست اما این سویس چگونه عمل میکند.500000 تا سکه به گیمر داده میشود، یکسری ابزار برای پلی زدن مانند قایق و ماشین های مختلف  و در مسابقات مختلف امکانات زیادی ارائه میدهد قیمت این سرویس در ماه 6 دلار هست.این خبر نشان از این دارد صنعت گیم به سمت لایو میرود اما کمپانی عای قدرتمند نظیر پلی استیشن و سونی خبر دادند که single player های خودشان را حفظ خواهند کرد یعنی در چند لاین مختلف گیمر خواهد داشت.لازم به ذکر هست که بازی جی تی ای یک بازی قدرتمند هست که سالها کار شده است و داستنان بازی از یک زمین بازی تنیس شروع شده است.

GTA+ چیست؟

GTA+ چیست؟

 

kingdom heart

پلاس 1 ماهه ps4⚡️خرید کارت پلی استیشن پلاس⚡️کارت پلی استیشن پلاس⚡️گیفت کارت ps plus⚡️خرید گیفت کارت پلاس ps4⚡️خرید اکانت پلاس

گینگدام هارت که جز بازی های قدرتمند و گیم پلی طولانی که ترکیبی از یک دنیا برگرفته از دنیا واقعی مه یک کاراکتر تاریک به دنیا حمله میکند و شخصیت هیرو دانل داک و گوفی دیزنی به همراه میکی ماوس که ناجی دنیا میباشد به نجات دنیا میپردازند، داستان و سناریو بازی خیلی جذاب هست.داستان بازی بسیار جذاب هست، این بازی جذاب برگرفته شده از تتسویا نومورا که مد فانتزی و دیزنی دیده میشود. گرافیک این بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز هست لازم به ذکر هست این بازی در نسخه های مختلف انتشار شده است گیمرهای حرف ای از گرافیک فوق العاده بسیار راضی هستند مانند بازی های دیگر ژاپنی گیم پلی طولانی در این بازی را شاهد هستیم.محیط بازی برگرفته شده از شهر های ژاپن از قبیل توکیو هست و داستان افسانه ای با انمیشن قدرتمند در گیم دیده میشود.پایان قابل حدسی در این بازی  احساس نمیشود نویسنده بازی معمولا طبق سوابقی که داشته در لحظه های که حدش زده میشود بازی به پایان میرسد ختم به یک بازی جدید میشود با این حال طرفداران زیادی در ابن بازی مشاهده میشود.

kingdom heart

kingdom heart

 

 

کریستال داینامیکز

خرید پلاس یک ساله ps4⚡️خريد پلي استيشن پلاس⚡️خرید گیفت کارت playstation plus⚡️قیمت پلاس یک ساله ps4⚡️پلی استیشن پلاس یک ماهه⚡️

گریستال داینامیکز شرکت سازنده گیم در ژانر ویدئویی که طرفداران زیادی دارد در این روز ها خبر جدید راجبش هدفش داده است قرار هست به زودی با انتشار نسخه جدید و شگفت انگیزی برگردد و پلیر های زیادی را ساعات طولانی مجذوب خود کند.

 

خرید گیفت کارت از گیفت جو

خرید ps plus ارزان⚡️پلي استيشن پلاس⚡️

خرید گیفت کارت از گیفت جو به راحتی میتوانید تمام گیفت کارت های بازی هایی که در بالا ذکر کردیم را از گیفت جو خرید کنید ، سایت گیفت جو با ارائه انواع جم بازی و گیفت کارت در ریجن های مختلف در حال ارائه خدمات به تمام گیم باز ها و نسل جدید که تمام زندگی با تکنولوژی گره خورده است میباشد ، پرداخت هزینه های گیفت کارت ها و جم بازی که برای کشور عزیزمان ایران سالهاست در حالت تحریم هست با وجود فروشگاه بزرگ گیفت جو این مشکل برطرف شده است و با پرداخت ریالی میتوانید در لحظه خرید گیفت کارت داشته باشید.

خرید گیفت کارت از گیفت جو

خرید گیفت کارت از گیفت جو

گیفت کارت رایگان پلی استین

پلاس سه ماهه ps4⚡️خرید گیفت کارت سه دلاری psn⚡️گیفت کارتps5⚡️قیمت پلاس یک ماهه ps4⚡️گیفت کارت سه دلاری psn⚡️خرید پلاس 1 ماهه برای ps4

گیفت کارت رایگان پلی استیشن در سایت گیفت جو موجود هست ، کاربران همیشگی گیفت جو که شبکه های اجتماعی و سایت گیفت جو را همیشه دنبال میکنند و جز محاطبین سرسخت و دنبال کننده دائمی گیفت جو هستند گیفت جو قدر دان این عزیزان میباشد و با هدایای از قبیل گیفت کارت و جم بازی سعی بر جبران و جلب رضایت مندی این عزیزان میباشد ، با معرفی گیفت جو به دوستانتان و دعوت به بازدید فروشگاه گیفت جو و دعوت از گیمرهای اطارفتان میتوانید صاحب گیفت کارت رایگان گلی استین شوید.

 

خرید گیفت کارت ایکس باکس یا پلی استین

قیمت پلاس یک ساله ps4⚡️پلی استیشن پلاس یک ماهه⚡️خرید ps plus ارزان⚡️پلي استيشن پلاس⚡️خرید اکانت پلاس یک ماهه ps4⚡️خرید کارت پلاس ps4

خرید گیفت کارت ایکس باکس یا گیفت گیفت کارت پلی استیشن باید بهتون بگیم که شرکت پلی استیشن همیشه دنبال کیفت بوده و پلیر های این سرویس به ضوح احساس کرده اند که دنیال سونی تفاوت زیادی با  ایکس باکس دارد اما علایق هر کاراکتر در گیم زدن به شخصیت و علایق و رفتار و خصوصیات فردی شخص برمیگردد، پیشنهاد تیم گیفت جو همیشه پلی استیشن بوده و آینده پلی استیشن و آفر ها و امکانات ویژه ای که برای گیمرهای خود گذاشته است بسیار این سرویس را منحصر به فرد کرده است به راحتی میتوانید گیفت کارت موردنظرتون ازقبیل ایکس باکس یا پلی استیشن را از گیفت جو خرید کنید

 

 

بهترین روش خرید گیفت کارت

خرید گیفت کارت پلاس ps4⚡️خرید اکانت پلاس یک ساله ps4⚡️خرید پلاس یک ساله ps4⚡️خريد پلي استيشن پلاس⚡️خرید گیفت کارت playstation plus

بهترین روش خرید گیفت کارت مخصوصا سرویس های پلی استیشن یا ایکس باکس و ایکس باکس گلد و پلی استیشن استور خرید کد های گیفت کارت سالانه هست ، زمانی که به صورت سالانه خرید میکنید در حقیقت به صورت نصف قیمت خرید میکنید و کمپانی های گیمی نیز به گیمر هایی که با گیفت کارت های سالانه به دانلود بازی های موجود در سرویس ها میپردازند ، آفر های ویژه ای اعمال میکنند، با توجه به اکوسیستم سرویس های بازی و تجربه پلیر های حرفه ای حتما پیشنهاد میکنیم شارژ بازی را اول ما یا 15 ماه انجام بدید چون آبدیت های مختلف در این تاریخ ها رخ میدهد.لازم به ذکر هست که تمام بازی های سونی به صورت دمو در اختیار شما قرار میدهد البته لیست بازی هارا هنوز اعلام نکرده اند دموی بازی یعنی در زمان محدود به شما فرصت گیم زدن میدهد مثلا در 8 ساعت میتوان به صورت فری گیم زد.

بهترین روش خرید گیفت کارت

بهترین روش خرید گیفت کارت

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *