پابجی

باگ های بازی پابجی موبایل

های بازی پابجی موبایل 2

باگ های بازی پابجی موبایل

دانلود بازی پابجی لایت⚡️دانلود pubg mobile⚡️ خرید اکانت پابجی موبایل⚡️ اخرین اپدیت پابجی⚡️ ردیم کد پابجی موبایل⚡️

بازی پابجی موبایل بسیار محبوبیت دارد، یکسری کارها گیمرها در بازی پابجی موبایل انجام میدهند که به باگ های پابجی موبایل معروف هست. باگ های بازی پابجی موبایل به این صورت هست که پلیر های بازی پابجی موبایل به راحتی میتوانند در اون قسمت که میشود از باگ بازی استفاده کرد پوینت بگیرند و انمی را نابود کنند. حتما میدونید که انمی ها در بازی پابجی موبایل ازه همه طرف به سمت شما حمله میکنند. قبل از اینکه بیایم باگ های بازی پابجی موبایل را براتون بگیم باید توجه کنید خیلی خوب کمین کنید و جاهایی که در بازی دیوار هست از دیوار به عنوان سپر خودتون استفاده کنید که اگر انمی ها به شما حمله کردند پناهگاه داشته باشید که انمی ها تیر را به خطا بزنند بازی پابجی موبایل خیلی جذاب هست به شرطی که راه هایی که بهتون میگیم را عمل کنید ونهایت لذت را از بازی ببرید با گیفت جو در این مقاله کاربردی همراه باشید.

 

باگ های بازی پابجی موبایل

باگ های بازی پابجی موبایل

 

Shelter

پابجی موبایل⚡️خرید بازی پابجی موبایل⚡️خرید یوسی پابجی موبایل⚡️یوسی پابجی موبایل⚡️یوسی ارزان⚡️

دانلود بازی پابجی کره از فروشگاه پلی دانلود بازی pubg mobile اندروید دانلود بازی پابجی کره پابجی جدید خرید یوسی ارزان آپدیت جدید پابجی موبایل
shelter حتما از این باگ استفاده کنید قبل از اینکه توضیح بدیم باید چیکار کنید حتما حتما این بخش باید با یارتون انجام بدید درغیر اینصورت نمیتونید از باگ پابجی موبایل استفاده کنید این بخش با یک پارتنر برید که راحت از این مرحله با موفقیت گذر کنید. شلتر مکانی هست که شما انمی ها را که بالا سرتون هستند را میتوانید در بازی پابجی موبایل نابود کنید بدون اینکه متوجه بشن و بدونن از کجا خوردن به راحتی بهشون تسلط پیدا میکنید و نمیتوانند به شما ضربه بزنند چون شما را نمیبینند.به همین راحتی فقط کافیه که با گیفت جو همراه باشید تا کلی بهتون ترفند یادبدیم.

 

Shelter

Shelter

 

 

خونه هایی که نصفشون زیر آب

پابجی اصلی پابجی کره برای اندروید⚡️بهترین تنظیمات پابجی⚡️پابجی موبایل اصل با دیتا⚡️ دانلود بازی پابجی موبایل⚡️بازی پابجی موبایل⚡️

خونه هایی وسط آب ساخته شده اند این مکان از بهترین جاهای بازی پابجی موبایل هست خیلی جذاب و خفن اول باید باسرعت بالا روی چوب ها بدوید و پرتاب بشید توی آب و حالت خوابیده را بزنید اگر این کارهایی که گفتم را انجام دادید نصف راه را با موفقیت رفتید. گیمر های بازی پابجی موبایل که لحظه شماری میکنند تا همه ترفند های بازی را یاد بگیرند حتما حواسشون جمع باشه که بقیه نکات را درست انجامم بدهند. نکته همه این بخش این هست که دکمه خودکار دویدن روی پله های چوبی بودید را میزنید بعد که رسیدید به سر پله دمکه خوابیدن را میزنید حالا کاری که باید زیر آب انجام بدید منتظر بشید زون ها جمع بشن انمی ها هم اصلا متوجه نمیشن شما زیر آبی بعد میوفتن تو جون هم همدیگر میکشند هر وقت هم زونتون پر شد میایید بالا  هر جا که خواستید شلیک میکنید.

 

استفاده از موتور

استفاده کردن از موتور در این بخش ضروری هست حتما باید ار موتور استفاده کنید و الا نمیتونید از این باگ جذاب استفاده کنید ابزار دیگری که در این بخش باید داشته باشید ماهی تابه هست شما دکمه سوارشدن به موتور+انتحاب گان را همزمان باهم باید بزنید و بعداز اون میتونید هر تفنگی که دوست دارید را داشته باشید من خودم عاشق این باگ هستم نکته دیگری که باید بدونید این هست که در قسمت از نقشه میتونید از این ترفند استفاده کنید.واقعا عالیه حتما این باگ  تست کنید خیلی میتونه بهتون کمک کنه هرتنفگی را میتوانید داشته باشید فقط باید دکمه سوارشدن به موتور را + انتخاب گان را همزمان بزنید والا این ترفند براتون کار نمیکند.

 

استفاده از موتور

استفاده از موتور

 

school

جتما تا الان چندین بار به school رفتید این بخش بسیار کاربردی و هیجان انگیز به صورت که شما به یک نیروی کمکی یا همون یار احتیاج دارید که برید توی school و چه باید گوشه دیوار بشین باشو برید و یارتون autorun را بزنه این کار به قدر ادمه باید پیدا کنه که بتونید برید داخل زمانی که رفتید داخا کار دیگه تمام هست میتوانید راحت کیل بگیرید و انمی ها نمیتوانند به شما آسیب بزنند، به این صورت شما اگر بازی پابجی موبایل را حرفه ای انجام بدید و خرید یوسی پابجی موبایل هم داشته باشید خیلی راحت میتوانید لذت واقعی را در بازی پابجی موبایل بدست بیاورید. بازی پابجی موبایل واقعا فوق العاده هست.

 

school

school

 

Georgpool

در این باگ باید دکمه auto run و دکمه بشین پاشو و دکمه مشت زدن را باهم میزنید که خودش خودکار بدو این باگ هم خیلی باحاله واقعا با عملی کردن این باگ ها در بازی پابجی موبایل میتوانید کلی حال کنید حتما از این باگ ها استفاده کنید اگر دنبال ئیدئو های جذاب و خفن در بازی پابجی موبایل هستید پیج اینستاگرام را دنبال کنید بازی پابجی موبابل با زدم این باگ ها خیلی فوق العاده هست و فوق العاده تر میشود.باید توجه داشته باشید که درصورتی استفاده کردن از این باگ ها کاربردی هست که یوسی پابجی موبایل داشته باشید خرید یوسی پابجی موبایل به شما کمک میکند بهترین بازی را داشته باشید. برای خرید یوسی پابجی موبایل فقط کافیه وارد سایت گیفت جو شوید و خرید یوسی پابجی موبایل داشته باشید در عرض چند ثانیه با کمترین اتلاف وقت به راحتی خرید یوسی داشته باشید. خرید uc بهترین امکان را برای شما در بازی پابجی موبایل فراهم میکنید، خرید یوسی پابجی موبایل 1 دلاری، خرید یوسی پابجی موبایل 10 دلاری  ، خرید یوسی پابجی موبایل 20 دلاری، خرید یوسی پابجی موبایل 50 دلاری امکان پذیر هست.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “باگ های بازی پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *