فری فایر, آموزش

بهترین تنظیمات و سنسیویتی برای هدشات

بهترین تنظیمات و سنسیویتی برای هدشات

 

بهترین تنظیمات و سنسیویتی برای هدشات

فری فایر⚡️ بازی فری فایر⚡️ دانلود فری فایر⚡️ دانلود بازی فری فایر ⚡️فری فایر مکس ⚡️خرید جم فری فایر⚡️ گارنا فری فایر⚡️

بهترین تنظیمات بازی فری فایر چگونه است ؟ تنظیمات فری فایر را چگونه انجام دهیم که بازیمون بینظیر بشه؟ هدشات فری فایر آیا تنظیمات خاصی دارد ؟ بازی فری فایر تنظیمات خاصی دارد؟ امروز درگیفت جو قرار هست به همه این سوال ها جواب بدیم و تمام ابهاماتتون را از بین ببریم، بله هر بازی بازی بخشی به نام setting یا تظیمات دارد که آیکون این بخش شبیه آچار هست با مراجعه به بخش تنظیمات فری فایر میتوانید تمام مشکلاتتون را در بازی حل کنید و یا گزینه هایی که در بازی برای شما فعال هست جز شلوغ کردن بازی فری فایر سودی برای شما در گیم زدن ندارد بنابراین بهتر هست تنظیمات را انجام بدید .

فری فایر

دانلود بازی فری فایر مود شده ⚡️خرید اکانت فری فایر⚡️ فری فایر ⚡️مود دانلود بازی فری فایر برای کامپیوتر⚡️ بروزرسانی فری فایر دانلود بازی free fire⚡️

فری فایر از بازی های فوق العاده محسوب میشود این بازی بینظیر پول درون برنامه ای بنام الماس بازی دارد که بین گیمر های بازی فری فایر با نام جم فری فایر شهرت یافته است یعنی اگر شما جم  فری فایر یخواهید به اکانتتون واریز کنید کافی هست خرید جم فری فایر را جستجو کنید و خرید جم فری فایر بهتون کمک میکند بازی تون جذاب تر شود اسکین های خفن گان های واقعا جذاب در اختیار تون قرار میگیرد بازی فری فایر یکسری تنظیمات اولیه دارد که خیلی از گیمر ها اطلاع ندارد بازی به چه صورت با کیفیت تر میشود شما علاوه بر اینکه باید خرید جم فری فایر داشته باشید باید تنظیمات بازی را ست کنید بازی فری فایر با وجود خرید جم فری فایر و ست کردن تنظیما براتون بینظیر پیش میرود.

 

فری فایر

فری فایر

 

گارنا فری فایر

گارنا فری فایر با بازی فری فایر فرق دارد ؟ تنظیمات خاصی دارد ؟ سوالی هست بسیاری از کاربران از ما میپرسند در حقیقت این سوال برای کسانی هست که آشناییت زیادی با بازی فری فایر ندارند، بازی فری فایر توسط کمپانی گارنا انتشار شده است یعنی نام سازنه بازی فری فایر گارنا میباشد بازی فری فایر بین بعضی از کاربران و پلیر های فری فایر با نام گارنا فری فایر شهرت یافته است، تنظیمات خاصی ندارد، فری فایر یا گارنا فری فایر هر دو یکی هستند.

 

بهترین تنظیمات و سنسیویتی برای هدشات کردن

دانلود فری فایر 2021⚡️جم رایگان فری فایر⚡️ بازی فری فایر هک شده⚡️ دانلود بازی فری فایر با پول بی نهایت⚡️ سایت هک فری فایر⚡️ خرید جم فری فایر⚡️
بهترین تنظیماتی که باید در بازی فری فایر انجام بدیم تا بتوانیم بازی فوق العاده را تجربه کنیم بازی فری فایر و یا هر بازی که در سبک بتل رویال هست مثل بازی پابجی موبایل یا کالاف دیوتی باید یک سری از تنظیمات را انجام بدید که بتوانید بازی را به بهترین نحو ممکن تجربه کنید در این آموزش کاربردی میخواهیم بهتون  تظیمات بازی بینظیری را آموزش بدیم که بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید بازی فری فایر از آن دسته از بازی های جذاب و بی نظیر هست که وقتی وارد بازی و تنظیمات بازی میشوید و لیست کاراکتر های بازی فری فایر را میبینید متوجه میشید بازی فری فایر چقدر پیشرفته هست و میتوانید در اوقات فراغتتون استفاده کنید، اگر پابجی باز هستید و یا کالاف دیوتی بهتون پیشنهاد میکنیم حتما از بازی فری فایر هم استفاده کنید، خیلی از پابجی باز ها زمانی که برای اولین بار بازی فری فایر را تست کردند واقعا شگفت زده شدند که چقدر بازی کاراکتر های جذاب و اسکین های فوق العاده جذاب را در بازی به نمایش میگذارد، اما قبل از گیم زدن در بازی چه بازی هایی که سبک بتل رویال هستند و چه بازی هایی که در سبک های دیگری هستند باید تنظیمات بازی را به صورت دستی درست کنید زیرا این تظیمات باعث میشود شما بازی بهتری را تجربه کنید از این رو حتما این آموزش جذاب را دنبال کنید و با گیفت جو همراه باشید.

 

✅ در این عکس تنظیمات سنسیوتی را مشاهده میکنید برای دیواسی هست که در آن بازی فری فایر اجرا میشود این تنظیمات نرمال هست شما هم میتوانید برای دیواس خودتون این تنظیمات را انجام بدید لازم به ذکر هست که هر دیواسی سنسیوتی خاص خودش را دارد اگر شما مراجعه کنید به این بخش میتوانید طبق دستگاه خودتون دستگاهتون را تنظیم کنید و این بسیار کاربردی است در حقیقت کیفت بازی شما چندین برابر بالا میبرد.اگر نتواستید تنظیمات گوشی تون را خودتون ست کنید میتوانید از برنامه های کمکی مانند sensivity gold برای مدیریت کردن این بخش از تنظیمات بازی فری فایر کمک بگیرید.

 

بهترین تنظیمات و سنسیویتی برای هدشات کردن

✅ بخش control که بسیار سوال دارید از این بخش و میخواهیم تمام سوالاتتون را جواب بدیم اما در بخش کنترل باید چیکار کنیم دربخش کنترل گزینه aim precision اگر خیلی هدشات میزنید حتما این گزینه روی full ست کنید  زمانی که روی گزینه default گذاشتیم یعنی قفل میکند روی هدفتتون که میخواهید تیر بزنید انتخاب این گزینه ها بستگی به نحوه بازی شما در فری فایر دارد، اگر در فری فایر خیلی اکشن بازی میکنید باید تنظیمات را طبق بازی تون تغییر بدید ، در ادامه گزینه ها را باهم بررسی خواهیم کرد با گیفت جو در آموزش فری فایر همرا باشید.

 

✅ بخش control و گزینه left fire button به چه صورت هست اگر نمیدونید این بخش در بازی فری فایر چه کاری انجام میدهد، موردی ندارد الان گیفت جو بهتون آموزش میدهد عملکردتتون را در بازی فری فایر هزاران برابر بالاتر ببرید. در این بخش یک دکمه تیر زدن براتون فعال میشود. اگر گزینه always را بزنید دکمه تیر زدن در تمام بخش بازی فری فایر فعال میشود و اگر مثل من scope only را بزنید فقط زمانی براتون فعال میشود گه هدف را نشانه قرار دادید من ترجیح میدم زمان نیاز برام فعال شود باز تکرار میکنیم این تظیمات باعث میشود عملکرد شما در بازی فری فایر بهتر شود اگر هم دوست نداشتید میتوانید طبق سلیقتون ست کنید هدف از گیم زدن خوش گذرونی هست بنابراین براتون خیلی سخت نمیکنیم.

 

✅ Quick Weapon Switch  این برای اسلحه کولت که بر روی مپ براتون میاره این گزینه خیلی کاربردی هست خیلی راحت میتوانید با اسلحله براتون نمایش میدهد switch کنید این حتما از این گزینه استفاده کنی بهتون کمک میکند تا بازی تون خیلی خفن تر پیش برود.

 

✅ Quick Reloadاین بخش وقتی فعال باشد به صورت خودکار لود میشه بهتر هست این گزینه غیر فعال باشد و هر زمان که نیاز داشتید خودتون لود کنید، اگر به صورت خودکار گیم لود بشه ممکنه بعضی موقع ها براتون دردسر ساز بشه پس بهتر هست این گزینه را off کنید اگر هم on کردید خود مختارید و موردی ندارد.

 

✅ Hold fire scope این قسمت برای اسلحله اسنایپر هست این گزینه را بهتر هست off  کنید و بدون scope کردن switch  کنید. این گزینه خیلی کاربردی هست در صورتی که کنترلتون  توی بازی بالا باشد اگر کنترلتون توی بازی خیلی بالا نیست بهتر هست این گزینه off باشد.

 

✅ Grante slot  بهترین گزینه در بازی فری فایر در این بخش شما میتوانید نارنجک هاتون را سایر سلاح هاتون جدا کنید این گزینه بسیار هوشمندانه و باحاله کمتر گیمری هست که از این گزینه استفاد نکرده است واقعا عالیه و بینظیر حتما از این گزینه استفاده کنید بازی تون بخ شکل باورنکردنی زیبا میشود.

 

بهترین تنظیمات و سنسیویتی برای هدشات کردن

هدشات فری فایر

سایت جم فری فایر⚡️ دانلود بازی فری فایر با پول بی نهایت بدون دیتا⚡️ قیمت جم فری فایر⚡️ دانلود بازی فری فایر از گوگل پلی⚡️ دانلود هک فری فایر ⚡️
هدشات های فری فایر از بخش های جذاب بازی فری فایر میباشد اما اینکه تنظیمات هدشات را درست انجام بدیم روند بازی مون را جذاب تر میکند برای هدشات زدن حتما ابتدا تنظیمات بازی فری فایر را چک کنید، هدف ما از ست کردن تنظیمات این هست که شما بتوانید بازی بی نظیری را تجربه کنید اگر تنظیمات را دستی ست نکنید میتوانید گیم بزنید اما کیفیت واقعی را تجربه نخواهید کرد بنابراین برای بازی کردن در فری فایر حتما تنظیمات را چک کنید و به صورت دستی با توجه به دیواسی که در دستتون هست برنامه را run کنید و از بازی فوق العاده فری فایر لذت ببرید. بعد  از انجام تمام تنظیماتی که بالاتر عنوان کردیم حتما خرید جم فری فایر هم داشته باشید خرید جم فری فایر واقعا بهتون کمک میکند از امکانات جذاب بازی فری فایر استفاده کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *