فری فایر, آموزش, بازی ها

ترفند غیب شدن در بازی فری فایر

ترفند غیب شدن در بازی فری فایر

 

ترفند غیب شدن در بازی فری فایر

باگ فری فایر⚡️باگ جم فری فایر⚡️باگ جم بینهایت⚡️ فری فایر باگ⚡️ گرفتن جم در فری فایر⚡️باگ گرفتن جم در لابی فری فایر⚡️اموزش باگ های فری فایر⚡️

ترفند غیب شدن در بازی فری فایر یک ترفند خیلی عالی که ازدید انمی ها مخفی هستید ولی میتوانید به راحتی شلیک کنید. بازی فری فایر ترفند های فوق العاده علاوه بر مخفی شدن در بازی پابجی موبایل دارد که میتوانید از این ترفند ها برای بالا بردن کیفیت بازی تون استفاده کنید. برای غیب شدن در بازی فری فایر یکسری اقدامات آسان باید در بازی فری فایر انجام بدید. بریم سراغ آموزش اگر شما پلیر فری فایر هستید حتما از وجود داشتن این ترفند کاربردی خیلی خوشحال شدید این ترفند به شما کمک میکند بازی را به صورت شگفت انگیزی اجرا کنید اولین کار برای شروع انجام این ترفند باز کردن بازی فری فایر هست.

 

✅ قایم شدن  گوشه

در این قسمت از مپ فری فایر اگر قایم بشید و به انمی ها شلیک کنید انمی ها که برای بار اول تیر های شما را میبینند سوپرایز میشوند و به راحتی میتوانید در این بخش خیلی از انمی ها را نابود کنید. نکته قابل توجه این است که اگر تعداد زیادی شون را نابود کردید سریع از این مکان فرار کنید چون هم تیمی های انمی ها می آیند سراغتون و نابودتون میکنند در حد یک یا دو بار میتوانید از این ترفند دربازی فری فایر استفاده کنید.

 

ترفند غیب شدن در بازی فری فایر

 

✅ نشستن در کنار باکس در فری فایر

نشستن در کنار باکس در این قسمت از مپ فری فایر یکی دیگر از باگ های بازی فری فایر هست که میتوانید بالاترین استفاده را از فری فایر داشته باشید. بازی فری فایر یکی از بهترین بازی هاست که استفاده از باگ های فری فایر باعث جذابیت و هیجان بیشتر در بازی میشود شما در این قسمت از مپ باید کنار خط باکس بشینید بعد میتوانید از باگ استفاده کنید، شروع به شلیک کردن میکنید و کار براتون آسان تر میشود. این باگ از باگ هایی هست که خیلی جذابه من از این باگ استفاده کردم عالیه واقعا حتما از این باگ برای ارتقای بازی تون استفاده کنید بسیار کاربردی میباشد.

 

✅ استفاده از دیوار یخی

فری فایر⚡️ بازی فری فایر⚡️ دانلود فری فایر ⚡️دانلود بازی فری فایر⚡️فری فایر مکس⚡️ خرید جم فری فایر ⚡️گارنا فری فایر⚡️ فری فایر جدید⚡️

استفاده از دیوار یخی در بازی فری فایر یکی از خفن ترین ترفند ها میباشد در این مپ به سمت خونه میدوید و کنار بالکن از دیوار یخی استفاده میکنید و میپرید روش و از شیرونی خانه باید بالابرید و پشت شیرونی قایم میشید دقیقا مثل عکسی که براتون گذاشتیم شروع به تیراندازی میکنید.با گان معمولی خیلی عالیه شما درنظر بگیرید با گان بهتر شروع به تیراندازی کنید.

 

استفاده از دیوار یخی

 

 

✅ خوابیدن با لباس سبز روی کاتینر ها

فریفایر⚡️ اکانت فری فایر⚡️دانلود فری فایر مکس ⚡️دانلود بازی فری فایر با پول و الماس بی نهایت ⚡️دانلود بازی فری فایر مود شده ⚡️خرید اکانت فری فایر⚡️

خوابیدن با لباس سبز روی کاتینر های بازی فری فایر یک راه فوق العاده برای استتار و پنهان شدن از دیدانکی ها میباشد حتما از این  ترفتد استفاده کنید خیلی کاربردی هست و میتوانید با استفاده سبز و خوابیدن لای علف های هرز خودتون را از دید انمی ها مخفی میکنید. با تسلط بینظیری میتوانید انمی ها را نابود کنید.

 

خوابیدن با لباس سبز روی کاتینر ها

هدشات در فری فایر

هدشات فری فایر⚡️ سنسیویتی فری فایر ⚡️چیت هدشات فری فایر⚡️ دانلود چیت هدشات برای فری فایر ⚡️فایل هدشات فری فایر⚡️

هدشات در فری فایر خیلی مهمه خیلی از گیمر ها دنبال روش مناسب برای هدشات زدن هستن شما باید از پلیر های حرفه ای که در دنیا نفر اول هستند الگو یابی کنید و استراژی های خاص برای هدشات زدن استفاده کنید.اینجا میخواهیم تنظیمات sense را به همراه نگات بازی بهتون بگیم که حرفه ای گیم بزنید. شما اگر دنبال پرو بشید در بازی ولی هدشات بلد نیستید میتونید از گیفت جو یاد بگیرید اگر بخواهید pro player در فری فایر شوید باید وبلاگ گیفت جو را هرروز دنبال کنید کلی نکات حرفه ای یادبگیرید اما برای هدشات زدن یگ گان که خیلی دوست دارید را انتخاب کنید. در بخش های مختلف بازی فری فایر هدشات خاص اون مکان را انتخاب کنید. نکته که باید خیلی دقت کنید حتما درنظز داشته باشید ابزار گانتون چی هست و هوشمندانه انتخاب کنید مثلا اسکار با صدا خفه کن بدرد میخورد، حتما براتون سوال پیش آده است از کجا باید تشخیص بدیم در بازی فری فایر کدام گان را با کدام ابزار انتخاب کنبم؟ باید برید قسمت setting و تست کنید خیلی نباید تیراندازی کنید. وقتی دکمه تیرتون داشت گشاد میشد باید گانتون را تغییر بدید. خیلی مهمه بعد از انجام  تنظیمات برای گان ها و انتخاب کاراکتر حتما تظیمات صفحه در فری فایر نیز ست شود این تنظیمات یکی از pro player های بزرگ فری فایر هست. طبق تصویر تنظیمات بازی تون را اوکی کنید.

 

 

 هدشات در فری فایر 

 

نکات مهم

دنس گربه ، جای یخی اصلا استفاده نکنید هیچ تاثیر مثبتی در روند بازی شما در فری فایر ندارد و جای یخ سمت چپ باشه و دکمه تیر سمت راست باشد ، دکمه تیر را یا کوچتر یا بزرگتر کنید هر کدام که راحت بودید را انتخاب کنید حالت نرمال دکمه تیر کاربردی نمیباشد.

 

بخش sense  در فری فایر

sense  خیلی مهم و کاربردی هست، با داشتن سنس خوب میتوانید سنستون را در بازی فری فایر با قیمت مناسبی به فروش برسانید با توجه داشته باشید که همه تنظیمات را به درستی انجام بدید در رابطه با سنس در فری فایر و نحوه انجام آن قبلا براتون مقاله گذاشتیم حتما مقاله سنس را یادبگیرید که کیفت بازیتون چندین برابر شود. برای انجام تنظیمات سنس در فری فایر کافی هست  به وبلاگ یا تنظیمات سنس که لینکش را براتون گذاشتیم مراجعه کنید.

 

 

خرید جم فری فایر

خرید جم فری فایر بعداز اینکه تنظیمات فری فایر را درست کردید و سنسویتی و سایر تنظیمات که بسیار مهم هستند را انجام دادید و تست کردید که خوب پلی میدهید برای حرفه ای تر بازی کردن و یک لول بالا رفتن باید حتما اقدام به خرید جم فری فایر کنید. خرید جم فری فایر دیگر مثل گذشته ها سخت نیست به راحتی میتوانید هر تعداد که مدنظرتون هست را خرید کنید. حتما برای خرید جم فری فایر به گیفت جو معتبر ترین سایت فروش جم بازی مراجعه کنید.

 

 

اکانت فری فایر

باگ الماس رایگان فری فایر⚡️ آموزش باگ های فری فایر⚡️برنامه باگ فری فایر⚡️باگ بازی فری فایر⚡️دانلود برنامه باگ فری فایر⚡️

فری فایر بازی بتل رویال در صدر بازی های محبوب بتل رویال هست که با نام گارنا فری فایر نیز شهرت دارد، اکانت فری فایر اگر به لول بالایی برسد قابل فروش هست لازم به ذکر هست تنها با گیم زدن به صورت معمولی نمیتوانید اکانتتون را بفروشید باید تنظیماتی که بالا بهتون آموزش دادیم را انجام بدید و خرید جم داشته باشید. خرید جم فری فایر برای خرید ابزار های مناسب و بعد میتوانید ارتقای لول بدید در فری فایر به همین دلیل هست که اکانت های قوی طرفداران زیادی دارند. بنابرین اگر پلیر هستید و به صورت حره ای گیم میزنید میتوانید با فروش اکانت و فیلم گرفتن از نحوه بازی کردن البته در سطح پیشرفته فیلم بگیرید. از این طریق میتوانید منبع درآمد مناسبی نیز برای خودتون داشته باشید برای خرید جم فری فایر گیفت جو به پلیر های حرفه ای که با نام pro player freefire شهرت یلفته اند گیفت جو جم بازی هدیه میدهد اگر به صورت مداوم از ما خرید داشته باشند .دانلود بازی فری فایر با پول و الماس بی نهایت اصلا امکان پذیر نیست شما نمیتوانید بازی فری فایر را با جم یا الماس بینهایت دانلود کنید خیلی از کاربره از کا میپرسند میتوانید از سایت شما بازی فری فایر با الماس بینهایت دانلود کنیم. باید بگیم اصلا امکان پذیر نیست دانلود فری فایر با الماس بی نهایت همان خرید اکانت از گیمر های حرفه ای هست اگر شما هم وبلاگ گیفت جو را دبال کنید و کلی نکات برای پرو پلیر شدن یاد بگیرید و خرید جم فری فایر هم داشته باشد به راحتی میتوانید اکانت فری فایر خود را به افرادی که دنبال اکانت پلی شده هستند بفروشید.

 

 

دانلود بازی free fire

گارنا فری فایر⚡️بازی گارنا فری فایر⚡️سایت گارنا فری فایر⚡️دانلود بازی گارنا فری فایر⚡️دانلود گارنا فری فایر⚡️دانلود گارنا فری فایر پول بی نهایت⚡️

دانلود بازی free fire هم برای کاربران اندروید از طریق فروشگاه گوگل پلی و هم برای کاربران ای او اس برای  کاربران اپل امکان پذیر هست به راحتی میتوانید دانلود بازی فری فایر داشته باشید برای دانلود بازی garena free fire از گوگل پلی کافی هست مراجعه کنید به سایت گوگل پلی و برای دانلود فری فایر برای اپل مراجعه کنید به اپ استور در بازی فری فایر اکانت درست کنید برای خودتان و شروع به گیم زدن کنید لازم به ذکر هست که وقتی دانلود بازی فری فایر را انجام میدید بازی پول بینهایت ندارد و خودتون باید شروع به گیم زدن کنید و تلاش کنید و با خرید جم فری فایر و سایر تنظیماتی که بهشون همیشه اشاره میکنیم کمک بگیرید برای ارتقای لول تون در بازی فری فایر، دانلود بازی فری فایر میلیون ها بار توسط پلیر های فری فایر انجام شده است. میتوانید با سرعت نور  این بازی جذاب را در لیست برنامه هاتون  بگذارید و نهایت استفاده را در تایم بیکاری و اوفات فراغتتون کنید.

 

خرید جم فری فایر از سایت گارنا

فری فایر گارنا⚡️دانلود بازی garena free fire از گوگل پلی⚡️ سایت اصلی گارنا فری فایر⚡️خرید جم فری فایر از سایت گارنا⚡️ سایت خرید جم گارنا⚡️

خرید جم فری فایر از سایت گارنا چگونه است؟ خیلی از کاربرانی که خرید جم فری فایر داشته اند و متوجه شده اند جم فری فایر خریداری شده هک شده هست دیگر خیلی سخت اعتماد میکنند برای همین هست که درخواست خرید جم فری فایر از سایت گارنا را دارند، برای خرید جم فری فایر از سایت گارنا ایرانی ها خیلی به مشکل برمیخورند چون کشور عزیزمان ایران در تحریم میباشد. خرید جم فری فایر از گیفت جو بسیار معتبر هست و نیاز نیست نگران باشید در صورت بروز مشکل میتوانید از طریق پیشتیبانی و مراکز رسیدگی پیگیری کنید سایت گیفت جو یه صورت قانونی فعالیت میکند و رضایت کاربران در صدر اهداف گیفت جو وجود دارد.

 

گارنا جم

خرید جم از سایت گارنا⚡️ گارنا جم شاپ ⚡️خرید جم فری فایر از سایت گارنا ⚡️سایت خرید جم گارنا⚡️

گار نا جم چیست ؟ تا به حال شده از دوستان گیمرتون از گارنا جم براتون تعریف کند. گارنا جم بین بعضی از کاربران که نمیدانند نام شرکت فری فایر گارنا هست بانام یک واحد پول دیگر شهرت یافته هست خیلی ها فکر میکنند گارنا جم پول دیگری هست برای بازی فری فایر لازم به ذکر هست که گارنا جم و جم فری فایر، الماس فری فایر هر سه یک محصول هستند که بازی فری فایر برای گیمر های خود در نظر گرفته است بنابراین اگر از کسی شندید که گارنا جم بخریم، تعجب کنید گارنا جم در حقیقت جم فری فایر هست گار نام شرکت توسعه دهنده بازی جذاب فری فایر هست برای خرید جم فری فایر بهتر هست از جم فری فایر برای بیان کردن درخواستتون استفاده کنید زیرا این نام اصلی پول بازی یا الماس فری فایر هست.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *