پابجی, آموزش, بازی ها

راز سرعت پرو پلیرها در پابجی موبایل

راز سرعت پرو پلیرها در بازی پابجی موبایل

 

راز سرعت پرو پلیرها در پابجی موبایل

خرید یوسی⚡️ خرید یوسی پابجی موبایل⚡️خرید uc ⚡️خرید پابجی موبایل⚡️ خرید یوسی ارزان ⚡️دانلود پابجی موبایل⚡️خرید یوسی رایگان⚡️

راز سرعت گیمرهای حرفه ای بازی پابجی موبایل را در این مقاله کاربردی میخواهیم فاش کنیم که همه دوست داران بازی پابجی موبایل بتوانند از آن استفاده کنند، تابه حال براتون پیش آمده دوستان گیمرتون را ببینید که با سرعت بینظیری دارند بازی را پلی میکنند و روند بازی براشون فوق العاده جذاب هست در حالیکه که سرعت شما در بازی پابجی موبایل نصف دوستتون هم نیست، براتون سوال پیش نیامده چیکار کنیم که سرعت بازی در پابجی موبایل را چندین برابر کنیم ؟ حتما دنبال یک راه بودید که سرعت بازی تون در پابجی موبایل چندین برابر کنید خبر خوب اینکه امروز گیفت جو میخواد بهتون یاد بده چطوری سرعتتون را در بازی پابجی موبایل چندین برابر کنید.

 

✅ اولین کاری که برای بالا رفتن سرعت در بازی پابجی موبایل باید انجام بدید گزینه Sprint sensivity را 100 در صد  کنید بعداز انجام دادن این بخش تنظیمات اصلی برنامه را انجام خواهیم داد.نکته دیگری که باید توجه داشته باشید باید دقیقا طبق تنظیماتی براتون ذکر میکنیم انجام بدید.

 

راز سرعت پرو پلیرها در بازی پابجی موبایل

آموزش تظیمات بازی پابجی موبایل برای بالا رفتن سرعت

یوسی ارزان⚡️قیمت یوسی پابجی موبایل⚡️خرید پرایم پابجی⚡️ خرید یوسی پابجی کره ⚡️خرید یوسی پابجی ارزان قیمت⚡️ یوسی پابجی⚡️

برای بالا بردن سرعت در بازی پابجی موبایل نیاز داریم یکسری تنظیمات اصلی را  انجام بدید، مراحل را گام به گام پیش برید تا بازی فوق العاده جذابی را در پابجی موبایل تجربه کنید بازی پابجی موبایل از بازی های بتل رویال که در جهان طرفداران زیادی دارد، علت محبوبیت بازی پابجی موبایل سبک جذاب بازی کاراکتر های فوق العاده بازی و ست اسکین های بینظیر و گان های فوق العاده میباشد اما برای پلی دادن بازی باید یکسری اصول و تنظیمات را رعایت کنید  بازی بهتری را میتوانید انجام بدید، وقتشه بریم سراغ تنظیمات و آموزش بازی پابجی موبایل که خیلی راحته این مرحله مهم ترین بخش تنظیمات پابجی موبایل برای بالا بردن تنظیمات پابجی موبایل هست دقت کنید این مراحل را باید درست انجام بدید که برای اکانت پابجی تون مشکلی پیش نیاید بازی پابجی موبایل و یا هر بازی اکشن دیگری مانند کالاف دیوتی و فری فایر در حال پیشرفت هستند فقط کافی هست که اطلاعاتتون در باره بازی که پلی میکنید و علاقه مند هستید بروز رسانی کنید که بتوانید از شگفت انگیز بودن این بازی های مخصوصا بازی پابجی موبایل لذت ببرید.خب بریم سراغ آموزش پابجی موبایل در گیفت جو و تنظیمان را انجام بدیم.

 

✅ در این مرحله طبق تصویری که مشاهده میکنید باید وارد تنظیمات بازی پابجی موبایل بشید و از منوی سمت راست بازی پابجی موبایل گزینه controls را بزنید در این بخش از بازی پابجی موبایل خیلی کار داریم اکانت بازی پابجی موبایل را باز کنید و مراحل را بادقت انجام بدید.

 

آموزش تظیمات بازی پابجی موبایل برای بالا رفتن سرعت

✅ در این قسمت که تصویر تز تنظیمات پابجی موبایل را خم براتون گذاستیم sprint که با زرد رنگ نمایش داده میشه بالا پایین کردنش غیر فعال هست و فقط میتوانیم در بازی پابجی موبایل به صورت پیش فرض برای کوچک و بزرگ کردن استفاده کنیم.حتما براتون سوال پیش آمده برای کوچک و بزگ کردن در بازی پابجی موبایل باید چیکار کرد؟ خیلی از گیمر ها چون آشنایی با تنظیمات پابجی موبایل ندارند هربخش از بازی پابجی موبایل را توضیح میدیم کلی ازمون سوال میپرسن چیکار باید کنیم و با حزئیات بیشتر بازی پابجی موبایل را توضیح بدید.اما برای کوچک و بزرگ کردن باید چیکار کنیم میاییم روی خود جوی استیک و مدام کوچک و بزرگش میکنیم بعداز چند بار کوچک و بزرگ کردن میزنیم روی sprint حالا میبینید که کوچک و بزرگ شدن فعال شد.

 

آموزش تظیمات بازی پابجی موبایل برای بالا رفتن سرعت

✅ دقیقا مثل این مرحله کاملا در عکس اگر به دایره زرد رنگ توجه کنید sprint را نشان میدهد که میتوان بزرگ و کوچک کرد. اگر تا اینجای کاررا درست انجام داده باشید باید طبق تصویری که از تنظیمات پابجی موبایل براتون گذاشتیم پیش رفته باشید. همان طور که قبلا هم گفتیم این مرحله از تنظیمات بازی پابجی موبایل بسیار مهم درحقیقت اصل داستان این قیمت از setting بازی پابجی موبایل هست حالا باید کاری که گفتم مدام تکرار کنید تاجایی که امکان داره پیش بروید.

 

آموزش تظیمات بازی پابجی موبایل برای بالا رفتن سرعت

 

✅ اگر تونستید sprint  را بندازید روی جوی استیک دقیقا مانند تصویر کار دیگر تمام هست و به راحتی میتوانید از این امکان جذاب در بازی پابجی موبایل استفاده کنید. برای انجام این کار باید طبق عکس بالا که بهتون توضیح دادیم چندین بار بزرگ و کوچک کنید بعد بزنید روی sprint اینکار را تاجایی که جا داره میریم بالا و انجام میدیم و اگر sprint افتاد روی جوی استیک کار تمام میشود.

 

آموزش تظیمات بازی پابجی موبایل برای بالا رفتن سرعت

✅ درنهایت طبق ایتدا که وارد تظیمات بازی پابجی موبایل شدیم تمام ابزار را مانند تصویر نمونه میزاریم سرجاشون الان دیگه تمام تنظیمانی که برای بالا بردن سرعت در بازی پابجی موبایل را انجام دادیم از صفحه تنظیمان پابجی موبایل خارج شوید و به بازی پابجی موبایل برید برای تست سرعت و گیم زدن الان مشاهده میکنید که سرعت چندین برابر شده است.

 

آموزش تظیمات بازی پابجی موبایل برای بالا رفتن سرعت

این ترفند فوق العاده هست مخصوصا در فایت های نزدیک بهتون قول میدیم خیلی از پروپلیر ها از این ترفند در پابجی مویایل استفاده میکنند حتما از این ترفند در اکنت پابجی استفاده کنید و بیشتر از پیش از پابجی موبایل استفاده کنید بازی پابجی موبایل خیلی طرفدار دارد، به طوری که خیلی از پلیر های پابجی موبایل با پلیر های فری فایر و کالاف دیوتی رقابت دارند اگر شما هم جزو پلیرهای رقابتی هستید، حتما از این ترفند در بازی پابجی موبایل استفاده کنید امیدوارم مثل همیشه از وبلاگ و آموزش های کاربردی گیفت جو استفاده کرده باشید و براتون مفید بوده باشه حتما از این ترفند استفاده کنید و بازی پابجی را به بهترین شکل پلی کنید.

 

خرید یوسی پابجی

پابجی یوسی ⚡️یوسی خرید⚡️ فروش یوسی ارزان قیمت⚡️ uc پابجی⚡️ قیمت یوسی پابجی⚡️ خرید یوسی در پابجی⚡️ سایت پابجی خرید یوسی⚡️

خرید یوسی پابجی از کارهای ضروری هست که حتما برای بهتر شدن عملکردتون در بازی پابجی موبایل باید انجام بدید برای خرید یوسی پابجی موبایل هم میتوانید از سایت گیفت جو خرید کنید. خرید یوسی پابحی موبایل 5 دلاری ، خرید یوسی پابجی موبایل 10 دلاری، خرید یوسی پابجی موبایل 1 دلاری، خرید یوسی پابحی موبایل 20 دلاری، خرید یوسی پابجی موبایل 25 دلاری ، خرید یوسی پابجی موبایل 50 دلاری در چند ثانیه کمتر زمان را از شما میگیرد و راحت میتوانید ازسایت گیفت جو خرید کنید. برای اطلاع از آخرین اخبار و آموزش ها درباره گیم های تاپ دنیا میتوانید به بخش وبلاگ گیفت جو مراجعه کنید و بهترین بهره را ببرید.

 

خرید یوسی ارزان

خرید یوسی ارزان برای خیلی از کسانی که پلیر تازه وارد هستند جذاب هست و خیلی دنبال خرید یوسی ارزان قیمت هستند چون این عزیزان خیلی کم پیش میاد گیم بزنن و از بن شدن اکانت پابجی نگران نیستند خیلی موقع ها از بن شدن اکانتشون اطلاع نخواهند داشت و نمیدونند علت چی بوده باید بگیم خیلی از یوسی های ارزان و زیر قیمتی که ارائه میشوند پول های بازی هک شده هستند که به محض وارد کردند در اکانت بازی پابجی تشخیص میدهد و اکانتتون را بن میکند. بهتر هست حتی اگر خیلی کم با اکانتتون بازی میکنید یا پابجی باز نیستید هم از خرید یوسی هک شده یا زیر قیمت امتناع کنید چون جز ضرر براتون کاری نخواهد کرد. برای بهتر شدن بازی در پابجی موبایل نیاز دارید اخبار بازی را هرروز دنبال کنید و از آخرین تنظیمات که پرو پلیر ها استفاده میکنند آگاه باشید و در کنار همه این تلاش ها خرید یوسی البته خرید یوسی پابجی موبایل معتبر از سایت ها و عرضه کننده های معتبر ضروری هست.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *