کاربر گرامی لطفاً موارد زیر که  را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی وب سایت گیفت جو با دقت مطالعه فرمایید.

توجه : ورود کاربر به وب سایت گیفت جو و استفاده کاربر از سایت ، ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گیفت جو از سوی کاربر است.

1. پاسخگویی تلفنی از ساعت 8 الی 12 شب میباشد.

2. کاربران باید قبل از ثبت سفارش خرید، دقت کافی را در انتخاب بسته مورد نظر داشته باشند و تغییر محصول موردنظر قبل از تحویل و دریافت در وقت اداری امکان پذیرمی باشد و می توانید بسته موردنظر را با تماس با پشتیبانی سایت تغییر دهید، لازم به ذکر هست پشتیان پس از بررسی و حاصل اطمینان درخواست شما را در زمان تعیین شده انجام میدهد در زمان درخواست باید صبورباشید، تیم پشتیبان در اسرع وقت درخواست شما را بررسی میکنند.

3. خرید محصولات توسط افراد زیر هجده سال ممنوع می باشد و از آنجایی که در خرید های اینترنتی شناسایی سن افراد برای ما مقدور نمی باشد در صورت خرید و دریافت محصول امکان عودت وجه امکان پذیر نمی باشد (مسئولیت در اختیار گذاشتن اطلاعات کارت بانکی بر عهده والدین می باشد و گیفت جو هیچگونه وظیفه ای در قبال این موضوع ندارد.)

4. زمان انجام سفارشات بین 5 دقیقه الی 5 ساعت کاری میباشد؛ در صورتی که حجم سفارشات بالا باشد امکان تاخیر در پردازش سفارش شمابین 24 تا 48 ساعت کار ی وجود داردلازم به ذکر هستدر زمان های ترافیک کاری نگران تاخیر پردازش سفارشات نباشید. تیم گیف جو سعی دارد در تمای شرایط بهترین خدمات در اسرع وقت ارائه دهد.

5. ارائه شماره تماس صحیح توسط خریدار الزامیست درغیر این صورت راهی برای ارتباط باشما وجود نخواهدداشت و مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش در این شرایط بر عهده مشتری میباشد و گیفت جو هیچگونه مسئولیتی را درصورت که اطلاعات کاربر صحیح نباشد نمیپذیرد. لذا خواهشمندیم در تمامی موارد همکاری رلازم را با گیفت جو مبذول نمایید.

6. درصورت درخواست عودت وجه قبل از انجام سفارش، مبلغ ده هزارتومان از کل مبلغ محصول و همچنین درخریدهای بالای صدهزارتومان دو درصد، کسر میشود(کارمزد انتقال وجه برعهده خریدار میباشد) لازم به ذکر هست کاربر باید تمام قوانین ذکر شده را مطالعه کنید تا در ثبت سفارش مشکلی به وجود نیاید.

7. کاربرانی که قصد خرید بالای 500 هزارتومان رو دارند مدارک تکمیلی جهت انجام پروسه سفارش الزامی هست، ثبت نام برای خرید مبالغ زیر 500 هزار تومان اختیاری میباشد.

8. جهت درخواست استرداد وجه، باید عکس کارت بانکی که هنگام خرید وارد نموده اید، همراه با عکس کارت ملی برای پشتیبانی سایت ارسال نمایید.

9. مسئولیت وارد کردن اطلاعات صحیح اکانت هنگام خرید بر عهده خریدار می باشد و پس از انجام سفارش امکان عودت وجه نمیباشد.

10. در صورت عدم پاسخ خریدار، وظیفه تماس با پشتیبانی بر عهده خریدار میباشدتا اقدامات لازم جهت انجام سفارش صورت گیرد.

آدرس های رسمی وب سایت گیفت جو:

تنها ای دی رسمی تلگرام ما : giftjo_ir@
تنها ادرس رسمی کانال ما : giftjoir@

آدرس های رسمی سایت ما :giftjo.net , WWW.giftjo.ir
همچنین شماره تماس رسمی ما : 09044801280 , 09057762944

به غیر از موارد فوق ذکر آدرس های و نام های دیگر مورد تایید وب سایت گیفت جو نمی باشد و همه جعلی هستند.
مسئولیت هر گرونه اتفاق و یا سواستفاده برعهده شخص مورد نظر می باشد.