گیفت کارت, آموزش, ایکس باکس

نکات نگهداری پلی استیشن 4

نکات نگهداری پلی استیشن 4

نکات نگهداری پلی استیشن 4 که این روز ها سوال اغلب پلیر های پلی استیشن است ، چگونه از کنسول پلی استیشن 4 نگهداری کنیم ، اغلب پلیرها با صدای هواپیما که از پلی استیشن 4 در میاید مشکل دارند ، پلی استیشن 4 چرا صدای هواپیما میدهد چگونه این صدا را کنترل کنیم ،سوال رایجی که وجود دارد برای گیمرها این هست که آیا کنسول از خرابی به این صدا درمیاید کاربرهای که پلی استیشن پرو دارند ، چون بار گرافیکی بالا دارد طبیعی هست که صدا دربیاید. دستگاه وقتی آنلاین به شما سرویس میدهد ، در واقع یک قسمتی از کنسول در حال پردازش برای سرویس آنلاین هست.دستگاه در شرایط مختلف عکس العمل متفاوت دارد، اگر دستگاه از گرد و خاک پر شد فن نمیتواند ساپورت کند و منجر به صدای هواپیما میشود.کجا این ایراد ما را مجاب میکند دستگاه را چک کنیم یا تعمیر کنیم ، یا طبیعی هست. همان طور که گفتیم بازی های آنلاین و گرافیک بالا نیاز به فن و تهویه بالا دارد، اگر در این گیم ها صدای هواپیما را حس کردید طبیعی هست ، در مواقعی که بازی آفلاین هست و به محض روشن شدن صدای هواپیما دهد ، در این صورت باید دستگاه را تعمیر کنید ، اگر لای پره های فن از رنگ مشکلی به رنگ طوسی یا رنگ نزدیک به خاک گرفته شده باشد، باید بدانید که اوضاع مدار های کنسول در شرایط بدی هست.باید در این شرایط حتما با یک دستمال خیلی خیلی خشک و کمی نم دار شروع به پاک کردن دستگاه کنید.

 

نکات نگهداری پلی استیشن 4

نکات نگهداری پلی استیشن 4

 

پلی استیشن 4

پلی استیشن 4 به علت سیستم مهندسی که دارد حرارت بسیار بالایی دارد، نباید دستگاه را روی زمین بگذارید که کمترین مقدار گرد و خاک را به سمت خودش میکشد، و نکته دیگری که هست دستگاه باید در مکانی تعبیه شود که صربه ای به آن وارد نشود، چه تایمی میتوانیم از دستگاه اسنفاده کنیم بسیار حائز اهمیت هست ، شاید پیش خودتون فکر کنید یعنی چی ؟ دستگاه خرید کردیم که نهایت استفاده را داشته باشیم باید توجه کنید که دستگاه نباید شبانه روزی کار کنید علت اصلی خرابی های دستگاه ها حرارت بالایی هست که در دستگاه ایجاد میشود ، این حرارت باید از دستگاه خارج شود، لازم به ذکر هست که اگر به صورت مداوم خودتون پای گیم زدن باشید به جسم خودتان آسیب جدی میزنید بنابراین همان طور که دستگاه نیاز به استراحت دارد پلیر نیز نیاز به استراحت دارد.

 

پلی استیشن 4

پلی استیشن 4

 

آیا میتوان دستگاه پلی استیشن 4 را بازکرد؟

آیا میتوان دستگاه پلی استیشن 4 را بازکرد؟ سوالی هست که تعداد زیادی از گیمر ها از تیم مجرب گیفت جو روزانه میپرسند درواقع علت اصلی خرابی دستگاه های پلی استیشن ، فشار دادن های بی مورد ، ضربه زدن هنگام عصبانی و خشم درحین بازی حتما بعداز بازی کردن و هنگ کردن ها باید دسته را سرویش کنید زمانی که دستگاه ها در برق هستند تمام مدارها در جریان هستند ، اگر کنسول و دسته را استفاده نمیکنید حتما دستگاه را از برق بکشید به هیج عنوان مد دستگاه را به حالت stand by  نگذارید حتما باید full shutdown کنید.

 

بن شدن اکانت های سونی

بن شدن اکانت های سونی در این روز ها برای گیمرها بسیار مهم شده است ، گیمر های عزیز که اکانت های ظرفیتی خرید کردند ناگهان با بن شدن اکانت مواجه شده اند در این خصوص تعداد بیشماری از گیمر ها سوال پرسیده اند که آیا اکانت قانونی که خریداری شده است بن میشود؟ در جواب برای آن دسته از گیمرها که به صورت قانونی اکانت درست کرده اند باید بگیم که خیر در این موارد موردی پیش نمیاید ، و بن نخواهد شد. عزیزانی که ظرفیت 3 داشته اند به احتمال زیاد اکانت این دسته از گیمرها بن خواهد شد، سونی باتوجه به مفاد قرار داد عمل میکند همان طور که گیمرها موقع ساخت اکانت تیک تایید خواندن مفاد میزنند تا بتواند اکانت ایجاد کنند، در واقع ساپورت سونی کمکی نخواهد کرد چون قوانین را تایید کردید و قرار دادی بین پلیر و شرکت سونی تعریف شده است.

 

اکانت های هک شده توسط سونی بن میشود؟

اکانت هایی که با هک کردن به دانلود بازی میپردازند ، هکر حرفه ای هستند در فیلد گیم اطمینان خاطر دارند که به هیچ عنوان سونی قادر به تشخیص نخواهد شد، در واقع باید بگیم زمانی که شما بازی یا اکانت برای کنسول های سونی هک میکنید ، احتمال بن شدن دستگاه وجود دارد ، زمانی که دستگاه پلیری بن شود دیگر دستگاه هیچ کاربردی نخواهد داشت و پشتیبانی سونی نیز در این خصوص به هیچ عنوان دستگاه شما را از حالت بن خارج نخواد کرد. پیشنهاد میشود که به هیچ عنوان از اکانت های غیر قانونی استفاده نکنید و فعالیت های خارج از قوانین تعریف شده برای استفاد از خدمات و سونی کمپانی گیمی که از آن خدمات میگیرید انجام ندهید.

 

اکانت های هک شده توسط سونی بن میشود؟

اکانت های هک شده توسط سونی بن میشود؟

 

انواع بن شدن کنسول و اکانت بازی

بن شدن در اکانت و کنسول های بازی انواع مختلفی دارد ، اگر اکانت یا کنسول شما بن شد حتما باید بررسی کنید از چه نوع بن شدنی هست در واقع بن شدن اکانت و کنسول راه حلی ندارد ، اما بعضی بن ها مدت زمان دارند که برای همیشه اکانت و کنسول را از شبکه خارج نمیکنند ، برای اطلاعات بیشتر در این مقاله با گیفت جو همراه باشید.

 

انواع بن شدن کنسول و اکانت بازی

انواع بن شدن کنسول و اکانت بازی

بن شدن موقت

نوعی محدودیت زمانی هست که کمپانی گیم که به تولید کنسول بازی پرداخته اند مانند مایکروسافت و سونی دستگاه شما را برای مدت یکسال یا شش غیر قابل استفاده میکند که نتوانید از سرویس ها و خدمات کمپانی استفاده کنید به دلیل اینکه با انجام فعالیت غیر قانونی به محتوا و سرویس کمپانی ضرر وارد شده است و وجهی کمپانی زیر سوال رفته است بنابراین اگر اکانت یا کنسول گیمری بن شد ابتدا باید تشخیص داده شود از چه نوع جریمه ای میباشد و لازم به ذکر است که اگر اکانتی یا کنسولی در ایران بن شود پشتیبانی های کمپانی به هیچ عنوان پاسخگو نخواهد بود.به علت اینکه ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد بنابرای فعالیت غیر قانونی نداشته باشید.

 

بن شد دائم 

در بن شدن دائم سریال نامبری که هر کنسول به صورت انحصاری برای اتصال به شکبه کمپانی گیمی دارد ، از شبکه خارج میشود توسط کمپانی گیمی بنابراین در این شرایط به هیچ عنوان کنسول بازی دیگر کارایی ندارد ، با خرید اکانت های ارزان که هیچ اطلاعاتی در رابطه با امنیت آن مجموعه ندارید اقدام به خرید اکانت های ارزان نکنید چون دستگاه در این شرایط از شبکه خارج خواهدشد. افرادی که در حوضه گیم فعالیت دارند راه های متوعی را برای بررسی رفع مشکل بن شدن تست کرده اند متاسفانه در ایران امکان پذیر نیست.

 

 

اکانت یا کنسول بن شده است باید چه کارکنیم؟

زمانی که اکانت شما بن شود ، ختما اولین راهی که به ذهن شما میرسد ریست کرد کنسول میباشد بله میتوانید کنسول را ریست کنید اما مشکلی که براتون پیش می آید مبنی براین هست که اگر دستگاه را ریست کنید از شما میخواهد لاگ این کنید و موقع لاگ این کردن کمپانی میشد که اکات قبلی در دیوایس بن بوده است ، بنابراین به شما اجازه ورود نخواهد داد.

 

خرید گیفت کارت معتبر بدون بن شدن

خرید گیفت کارت معتبر بدون بن شدن  نکته ی مهمی هست که پلیر ها باید حتما توجه داشته باشند ، خرید گیفت کارت پلی استیشن در تعداد نامحدود در گیفت جو امکان پذیر هست لازم به ذکر هست بدون اتلاف وقت با مشاوره رایگان موجود در گیفت جو میتوانید در هر ساعت از شبانه روز مشاوره رایگان برای خرید گیفت کارت بگیرید و گیفت کارت مورد نظرتون را در کمترین زمان ممکن با قیکت عالی تهیه کنید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *