ایکس باکس, اخبار, گیفت کارت

چطور اکانت رایگان ایکس باکس بسازیم؟

چطور اکانت رایگان ایکس باکس بسازیم؟

 

چطور اکانت رایگان ایکس باکس بسازیم؟

چطور اکانت رایگان ایکس باکس بسازیم؟اکانت ساختن برای محصولات مایکروسافت معظل بزرگ برای پلیر ها شده است ، در این مقاله کاربردی قصد داریم نحوه ساخت اکانت در اکس باکس را براتون آموزش دهیم با وبلاگ گیفت جو همراه باشید تا از تازه ای تکنولوژی و گیم آگاه شوید ، حتما براتون موقعیت ساختن اکانت به وجود آمده است و ساعات زیادی را صرف ساختن اکانت کرده اید ، اما موفق به ساخت اکانت نشده اید ، ساخت اکانت برای اکس باکس بسایر آسان هست در صورتی که آموزش دیده باشید ، در مقایسه با ساخت اکانت پلی استیشن ساخت اکانت اکس باکس بسیار راحت و قابل دسترس هست طوری که نیاز نیست اکانت اکس باکس خرید کنید. گیمر هایی که با اکانت یاهو یا جمیل در کنسول لاگ این میشوند در اصل کار نادرستی انجام میدهند در واقع عزیزانی که به این روش sign in میکنند فقط به لیست محدودی از خدمات مایکروسافت دسترسی خواهند داشت ، چون از کنسول شرکت مایکروسافت استفاده میکنید باید اکانت شما نیز متعلق به شرکت مایکروسافت باشد تا بتوانید به کلیه خدمات مایکروسافت دسترسی داشته باشید.

 

آموزش ساخت اکانت اکس باکس

آموزش ساخت اکانت اکس باکس اولین کاری که باید انجام دهید مراجعه کنید به تنظیمات کنسول و بعد از مراجعه به تنظیمات کنسول باید مراحل زیر را انجام دهید. قبل رفتن برای ساخت اکانت در اکس باکس نکته مهمی را باید پلیر های اکس باکس بدونند.تا به حال براتون سوال پیش آمده  است که چرا مایکروسافت نام محصولات خود را با عنوان XBOX روانه بازار کرده است ؟ منظور و هدف مایکروسافت این هست که در باکسی که به شما ارائه میدهد نمیدونید چه چیز هیجان انگیزی را تجربه خواهید کرد ، همیشه به این نام متعهد بوده و هر سری که تولید شده است به صورت باکس بوده است .

✅ QUICK setting

✅ قسمت user  و گزینه add or switch

✅ add you

آموزش ساخت اکانت اکس باکس

آموزش ساخت اکانت اکس باکس

 

 بعداز طی کردن سه مرحله ای که در بالا براتون ذکر شد وارد صفحه ای خواهید شد که از شما سوال میپرسد در اکانت خود تمایل به لاگ این شدن دارید؟ همان طور که از ابتدا توضیح دادیم هدف ما در این بخش ساخت اکانت جدید در اکس باکس هست در این بخش باید گزینه  new way  را بزنید و برای ساخت اکانت جدید اقدام کنید. در این بخش مایکروسافت به صورت خودکار بهتون آدرس میل میدهد ، باید توجه داشته باشید پسوند میل های جدید شرکت مایکروسافت outlook هست بنابراین اگر با این پسوند برخورد کردید ، تعجب کنید کاملا صحیح هست.اگر در گذشته با پسوند های hotmail ، live میل های مایکروسافت را مشناختید باید بگم این پسوند ها دیگر کاربردی نیستند و در حال حاضر به outlook تغییر پیدا کرده است. بعداز این مرحله از شما پسورد گرفته میشود که با وارد کردن پسورد و شماره تلفن وارد شده ، اکانت اکس باکس شما ایجاد میشود.

 

نکته مهم

گروه گیفت جو برای ساخت اکانت اکس باکس اصلا این بخش را به شما توصیه نمیکند زیرا ایجاد ساخت اکانت از این بخش اصلا تنظیماتی را در اختیار پلیر قرار نمیدهد و اطلاعات به گذرواژه و شماره تلفن منوط میشود. در حقیقت این روش بسیار محدود کننده هست.آدرس ریجن و آدرس های تکمیلی را ناچار هستید به صورت خودکار که براتون تعریف میشود بپذیرید.

 

بهترین روش ساخت اکانت برای اکس باکس

بهترین روش برای ساخت اکانت اکس باکس از طریق مرورگر هست که به راحتی میتوانید انجام دهید لول امنیتی اکانت از این روش بسیار بالاست و همچنین شماره تلفن ایران را میپذیرد و محدودیتی وجود ندارد بعداز ساخت اکانت صفحه ای براتون در عنوان تنظیمات ریجن براتون باز میشود و به راحتی میتوانید تنظیمات ریجن را انجام دهید.

 

بهترین روش ساخت اکانت برای اکس باکس

بهترین روش ساخت اکانت برای اکس باکس

 

چطور اکانت رایگان ایکس باکس نیست؟

✅  اولین معقوله به علت قیمت

این محصولات در ایران به علت بالا رفتن دلار میباشد، درواقع در حال حاضر با بالا رفتن قیمت دلار عاقلانه نیست خرید کنسول اکس باکس یا پلی استیشن داشته باشیم ، مبحثی که برای ایرانی که پیش می آید با یک قیمت معقول میتوانیم خرید داشته باشیم ، تولیدات مایکروسافت اکس باکس و پلی استیشن  شرکت سونی در نسل اول مشکلات بسیاری داشته اند از قبیل سوختن ic دسته در پلی استین 1 و لنت ها را شاهد بودیم و در پلی استیشن 2 نیز مشکلاتی بسیاری وجود داشت داشت ای سی تصویر ، پلی استیشن 3 رد اسکرین ، چراغ زرد که احتمالا درست شدن آن هم به ندرت امکان پذیر بود به ما ثابت کردند که تولید کننده های قدر مانند مایکروسافت و سونی در ریلز کردن محصولات خود عجله کردند.و مایکروسافت نیز به همین منوال بوده است و مواردی از قبیل GPU و اکس باکس وان مشکل آدابتور وجود داشت.

 

✅ نکته دوم برای عجله نکردن برای خرید کنسول های بازی عنوان انحصاری

عنوان انحصاری در لانچ های این کمپانی بزرگ در این  روز ها دیده نمیشود، بنابراین بهترین گزینه صبر کردن برای رسیدن به محصولات بهینه هست که این امکان را برای گیمر ها فرهم میکند تا بازی بینظیری را تجربه کنند و خرابی و باگ های کمتری را در حین بازی شاهد باشند.گیفت جو سعی براین دارد که بتواند آموزش های لازم را برای مخاطبین محصولات گیمی در کوتاه  ترین زمان ممکن ارائه دهد تا چالش های بزرگی بر سر راه گیمر ها وجود نداشته باشد.

 

✅  نکته سوم بهینه نبودن رابط کاربری

قابلی هایی که وعده داده شده است که گیمرها میتوانند از رابط کاربری خیلی خوب استفاده کنند ، در حال حاضر گیمر ها در بخش رابط کاربری مشکلا عظیمی دارند مثلا SSD را نمیتواند بخواند ، همه اینها خبر از بهینه نبودن کنسول ها و نرم افزار این کمپانی ها میدهد بنابراین صبر کردن در خرید کنسول های نسل اولی در مدل های مختلف نباید با عجله انجام شود.

 

خراب های رایج در کنسول های بازی

خرابی های رایج در کنسول های بازی را نسل 8 اکس باکس وان کنسول را وقتی ما خاموش میکنیم در مولتی میت میتوانیم ببینم که دستگاه خاموش است ، دستگاهی که خاموش است و آماده هست برای روشن شدن میتواند باعث خرابی کدام بخش از سخت افزار شود وقتی دستگاه را به برق زدید و دیر بالا میاد یعنی هارد دستگاه در شرف خرابی هست، یا وسط بازی هستید و ناگهان  از بازی خارج میشود این ایراد رایج صرفا به علت هارد دستگاه هست ، باید به این نکات توجه کنید تابه دستگاه شما آسیب نرسد دستگاه را از برق بکشید تا از خرابی هایی که امکان دارد  به دستگاهتون برسد جلوگیری کنید.

 

آینده xbox series sچه میشود؟

آینده اکس باکس سریز چه میشود ؟ تابه حال به این سوال مهم فکر کرده اید یا این نکته توجه شما را جلب کرده است ، کنسول xbox series s تا نسل 9 وجود خواهد داشت ، اطلا کنسول  xbox series s چرا تولید شده است که این همه حاشیه دارد آیا xbox series s  خرید کنیم ؟ سوالات مکرر شما در پاسخ به سوال های شما باید بگیم که xbox series s  با هدف بابت توانمدی این نسل xbox series s تولید شده است ، نکته مهم که در سایت مایکروسافت درباره xbox series s عنوان شده است دستگاه قدرتمند کوچک که بسیار توانمندی دارد. خیلی از پلیرها سوال میپرسند آیا این کنسول تا نسل های بعد وجود خواهد داشت؟شما میتوانید بازی های نسل قبل را در این کنسول دانلود کنید و بازی کنید و همچنین بازی هایی که در آینده آمده اند، بازی های xbox 1x را هم میتوانید روی xbox series s دانلود و بازی کنید علت لگ در بازی ها عدم هم خوانی بازی با کنسول و همچنین بهینه نبودن بازی میباشد.سوال مهم آیا xbox series s خرید کنیم یا نه ؟ در واقع باید بگیم که 100 در 100 جواب ما برای خرید xbox series s مثبت هست ، حتما از این کنسول حمایت خواهند کرد ، پلیر ها میپرسند چرا حافظه کم شده است ؟ در پاسخ مایکروسافت  پاسخ داده است میتوانید ssd اکستنرال خرید کنید و به دستگاه اضافه کنید، اما پلیر های ایرانی در این جا با مشکل برمیخورند به علت اینکه هزینه هارد بسیار سنگین است. ایرانی ها میتوانند از هارد های که USB3 هستند با برند های adata ، vestern تهیه کنید و گیم بزنید نکته دیگر که پلیر ها با xbox series s مشکل دارند صدای فن دستگاه که بعداز چند روز به صدا افتاده است ، چون دستگاه بسیار کوچک هست ، به صورت طبیعی هست بعداز چند روز به صدا در بیاید و نباید نگران کنسول باشید در واقع ربطی به خراب شدن یا سوختن xbox series s ندارد. آیا xbox series s تا آخر این نسل دوام می آورد ؟ بله دوام خواهد آورد.

چه کار کنیم کنسول بازی خراب نشود؟

چه کار کنیم کنسول بازی خراب نشود ، علت حرابی کنسول های بازی را به صورت مختصر براتون توضیح دادیم ، از راه های بالا بردن طول عمر کنسول های بازی بررسی خواهیم کرد، برای بالا بردن طول عمر کنسول  ابتدا باید جای مناسب برای کنسول بازی انتخاب کرد که هوای خوب براش تهویه شود و کمتر گرد و خاک به داخل دیواس نفوذ کند، بنابراین خیلی مهم است که کنسول در جایی تعبیه شود که هوای رد و بدل داشته باشد ، در واقع اگر راه خروج هوا از کنسول طوری باشد که هوای خروج شده از کنسول مجددا به داخل دستگاه ورود کند باعث خرابی دستگاه خواهد شد از عواملی که میتوانید در این روش کمک شایانی کند تعبیه یک فن مناسب برای گردش هوای کثیف و ورود هوای تمیز به داخل دستگاه لازم به ذکر هست فاصله شما باتی وی ست باید به اندازه 40 سانتی متر از پشت و کنار باشد ، گرمای زیاد داخل دستگاه باعث ریزش سیلیکون هاخواهدشد از این رو باید به حالت خوابیده دستگاهتون را بگذارید.

 

✅ جابه جا کردن دستگاه 

جابه جا کردن دستگاه در حالت داغ ضرر های جبران ناپذیری را به دستگاه شما خواهد زد، باید حتما دستگاه خنک باشد و بعد تمام کابل های متصل به دستگاه را جدا کنید و بعد جابه جایی باید  انجام شود لازم به ذکر هست که کابل هایی که استفاده میشود حتما باید کابل های سالم باشد بعداز جابه جایی حتما همه کابل هارا متصل کنید و بعد تلویزیون که به دستکاه متصل هست را روشن کنید در آخر باید کنسول را روشن کنید در غیر اینصورت با عث سوختن ای سی میشود. تاجایی که میتوانید جابه جا نکنید.

 

✅ دسته های بازی را به هیچ عنوان با کنسول شارژ نکنید

دسته های بازی را به هیچ عنوان نباید با کنسول شارژ کنید به علت اینکه آسیبی که به کنسول وارد میشود بعضا جبران ناپذیر هست  جریانی که داخل مدار کنسول برای شارژ شدن دسته برقرار میشود هم به مدار کنسول و هم به دسته آسیب بزرگی وارد میکند حتما از سه راهی برق محافظ دار استفاده کنید اگر محافظ شما خیلی عالی باشد نوسان برق را میگیرد ، چیزی که خیلی کاربردی هست که زمانی که برق رفت دستگاهتون را در زمان ققطع برق بک دفعه ریست نکند.

 

 

اصلاحات رایج در صنعت گیم

اصطلاحات رایج در صنعت گیم بزرگتر ها و نوجوان تر ها و گیمر ها هرروز با آن برخورد میکنند و خیلی راحت ازآن رد میشوند و اطلاع ندارند اون اصطلاح در گیم به چه منظور استفاده میشود ، با گیفت جو همراه باشید تا بااین اصطلاحات آشنا شوید.وقتی حرف از کنسول میاید از شما سوال میشود اکانت دارید در بازی یا خیر؟ درواقع اکانت همان حساب کاربری هست که روند بازی شما را گزارش میدهد، که اگر دیواستون را تغییر دادید از ابتدا گیم را شروع نکنید، بحث اکانت در پی سی و کنسول در جنبه های مختلف بررسی میشود مثلا به شما میگویند شما اکانت ظرفیتی دارید، مثلا وقتی اکانت را ایجاد میکنید اگر بتوانید آفلاین کار کنید و نتوانید به نت متصل شوید به میگویند که اکانت ظرفیت1 هست اگر به اینتر نت صل شود به آن میگویند اکانت ظرفیت 2 دارد، اگر بتوانید در اکانتتون اکانت دیگری ایجاد کنید در اکانت ایجاد شده بازی دانلود میکنید که ظرفیت 3 میگویند . حساب های کاربری در اکس باکس هم به همین روش هست مثلا موقع ایجاد حساب کاربری از تون میل آدرس میخواد که باید حتماد میل آدرس مایکروسافت را وارد کنید خیلی از گیمر ها چون هیجان بازی دارند خیلی سریع آدرس ایمیل یا جیمیلشون را وارد میکنند بدون اینکه توجه کنند با وارد کردن آدرس ایمیل یاهو یا گوگل در واقع خیلی از امکانت را در اکانت اکس باکس از دست میدهند.باید توجه داشته باشید ساخت حساب کاربری در اکس باکس رایگان هست در آموزش های موجود در گیفت جو قرار دادیم براتون و در حال حاضر برای ساخت حساب کاربری  اکس باکس که رایگان هست ، ازتون پول گزافی گرفته میشود.

 

اصلاحات رایج در صنعت گیم

اصلاحات رایج در صنعت گیم

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *