پابجی, آموزش, بازی ها

کاهش شدید پینگ در بازی پابجی موبایل

کاهش شدید پینگ در بازی پابجی موبایل

 

کاهش شدید پینگ در بازی پابجی موبایل

خرید یوسی پابجی موبایل⚡️کاهش پینگ⚡️خرید یوسی پابجی ارزان⚡️خرید یوسی⚡️پابجی موبایل⚡️پابجی⚡️پابجی موبایل اصل⚡️

کاهش شدید پینگ در بازی پابجی موبایل این روز ها خیلی از گیمر ها را خسته کرده است، تمام گیمرهای های پابجی موبایل به دنبال روشی کارساز برای کاهش شدید پینگ در بازی آنلاین پابجی هستند، روش کاهش پینگ در بازی های گیمی از نکات حساسی برخورد دارهست خیلی از گیمر ها از روش های مختلف به کاهش شدید پینگ پرداختند و متاسفانه نتیجه حاصل شده جز خرابی و بن شدن اکانتشون نشده است از این رو گیمر های زیادی در اینترنت دنبال روشی بهینه برای کاهش شدید پینگ هستند اگر پینگ در بازی پابجی موبایل باعث مشکل برای شما در گیم زدن شده است با ما در این مقاله همراهی کنید راه حل های کاربردی برای تون ارائه خواهیم داد. کاهش شدید پینگ در بازی پابجی موبایل از عواملی مخرب کنند گیم میباشد و کندی آپلود شدن و عدم یکنواختی در بازی چالش بزرگی را برای گیمر ها ایجاد میکند، کاهش شدید پینگ در بازی پابجی موبایل را میتوان به راحتی حل کرد درصورتی که روشی که امتحان میکنیم درست باشد.

 

کاهش شدید پینگ در بازی پابجی موبایل

کاهش شدید پینگ در بازی پابجی موبایل

 

کاهش پینگ در بازی پابجی موبایل

بازی پابجی⚡️ دانلود پابجی⚡️دانلود پابجی موبایل⚡️دانلود بازی پابجی⚡️پابجی موبایل جدید⚡️دانلود پابجی لایت موبایل⚡️

بازی پابجی موبایل از بازی های جذاب در دنیاست که بسیار طرفدار دارد، بازی پابجی موبایل جزو بازی های بسیار جذاب و قدرتی میباشید این بازی محبوب ورژن جدید خود یعنی بازی pubg new state را اخیرا انتشار داده است که از استقبال بینظیری مواجه شده است، خرید انسی پابجی نیو استیت را فراموش نکنید به راحتی میتوانید در سایت گیفت جو خرید داشته باشید.بازی پابجی موبایل را از جهات مختلف بررسی میکنیم در این مقاله فوق العاده میخواهیم کاهش شدید پینگ را در بازی پابجی موبایل از بین ببریم. اولین کاری که باید کنید باید طبق آموزش اقدام کنید. همان طور که میدانید سبک بتل رویال را بازی پابجی موبایل بین گیمر ها محبوب کرد و بعداز انتشار این بازی جذاب بازی های فراوانی در سبک بتل رویال منتشر شد، در نظر داشته باشید خرید یوسی پابجی موبایل داشته باشید و شروع به گیم زدن کنید و پینگ بالای بازی کیفیت اصلی که انتظار میرود را بهتون ندهد در این صورت مجبور هستید بازی را متوقف کنید و به فکر چاره باشید ویا کلا بازی را از روی گوشیتون حذف کنید. خبر خوشی که میتونیم بهتون بدیم این عست که اگر مقاله های بازی پابجی موبایل را دنبال کنید از مسائل که در بازی به وجود میاید میتوانید به راحتی گذر کنید.

 

کاهش پینگ در بازی پابجی موبایل

کاهش پینگ در بازی پابجی موبایل

 

 

اقدامات لازم برای گاهش پینگ در بازی پابجی موبایل

دانلود pubg mobile⚡️دانلود پابجی موبایل نسخه اندروید⚡️خرید سرویس کاهش پینگ⚡️بهترین سرویس کاهش پینگ⚡️سرویس های کاهش پینگ⚡️

بازی پابجی موبایل از بازی های سرگرم کننده و محبوب در دنیای گیم میباشد و موردی  که در بازی به وجود آمده است لگ های بازی میباشد شما در حین گیم زدن هستید و در کنار انمی به مبارزه میپردازین ناگهان بازی هنگ میکند این بسیار حوصله سر برهست در واقع تمایل گیمر را برای گیم زدن مجدد به صفر میرساند. اما با گیفت جو همراه باشید کلی مطالب آموزشی در اختیارتون قرار میدیم تا بتوانید مورد های بازی را در عرض چند ثانیه رفع کنید و در اوقات  فراغتتون به گیم زدن بپردازید.اما راه حل هایی که براتون داریم به صورت کامل توضیح داده میشود یک نکته اساسی که باید در نظر بگیرید هیچوقت اگر اکانتتون باارزش هست و پول زیادی در بازی دارید از قوانین مقرر شده در بازی پابجی موبایل سرپیچی نکنید این کار بسیار غیر منطقی هست و باعث بن شدن اکانتتون میشود از دیگر مسائلی که اکانت شما را بن میکنید استفاده از فیل//تر شکن میباشد، استفاده از این نرم افزار ها متاسفانه در دسترس همه قرار گرفته هست باعث نابود شدن اکانت شما میشود. بنابراین بدون اینکه آگاهی بگیرید در بازی پابجی موبایل دست به کاری نزنید که براون پشیمانی بیاورد.

 

اقدامات لازم برای گاهش پینگ در بازی پابجی موبایل

اقدامات لازم برای گاهش پینگ در بازی پابجی موبایل

 

1. استفاده از DNS

 

✅ وارد google play شوید

✅ عبارت Dns changer را سرچ کنید

✅ برنامه DNS IPV6 را دانلود کنید

✅ دوتا کادر اول پاک کنید و ای پی 185.231.182.126 در کادر اول و 37.152.182.112 در کادر دوم وارد کنید در آخر گزینه start را بزنید و مشاهده میکنید که اصلا در بازی پینگ نخواهید داشت.

 

2. استفاده از ای پی ثابت

استفاده ای ای پی ثابت در ایران برای گیمر های بازی پابجی موبایل بسیار مقرون به صرفه و کاربردی هست همان طور که میدانید بازی های آنلایم پینگ دارند حتی اگر کشور تون تحریم نشده باشد باز هم ممکن هست پینگ را در بازی های آنلاین مثل بازی پابجی موبایل احساس کنید. کمتر کسی در ایران وجود دارد که نام بازی پابجی موبایل را نشنیده باشد. یکی از بهترین بازی های دنیا که سبک بتل رویال را در بین مردم جهان بالاخص گیمر ها زبان زد کرد و پس از آن بازی های دیگری در این سبک به رقابت با پابجی موبایل پرداختند.

 

3.خرید سرویس کاهش پینگ

خرید سرویس کاهش پینک برای کاهش پینگ روش بسیار مفیدی هست چرا که از ابن شدن اکانت شما جلوگیری میکند و به راحنی در عرض زمان کوتاه اکانتتون از پینگ شدید نجات میدبد و به بازی جذاب پابجی موبایل ادامه میدهید، اگر روش های بالا بهتون جواب نداد حتما خرید سرویس کاهش پینگ را در الویت قرار دهید. روزانه هزارن پیام برامون از طرف کاربرها ارسال میشود در رابطه با سرویس کاهش پینگ پابجی موبایل باتوجه به این حجمه سوالات درباره رفع پینگ پابجی موبایل متوجه شده ایم که اکثر کاربران پابجی موبایل بااین مشکل دست و پنجه نرم میکنند.

 

گاد پینگ چیست ؟

بهترین سرویس گادپینگ⚡️سرور کاهش پینگ⚡️خرید گادپینگ⚡️تست کاهش پینگ⚡️کاهش پینگ رایگان⚡️سرویس کاهش پینگ رایگان برای اندروید⚡️

گاد پینگ چی هست ؟و چه کاربردی دارد؟ گاد پینگ سرویش کاهش پینگ ایرانی هست در واقع فیل//تر شکن هست ولی برای کشور ایران با خرید این سرویس به راحتی میتوانید کاهش پینگ داشته باشید، لازم به ذکر هست که با خرید گاد پینگ اکانت شما بن نخواهد شد و مشکلی برای اکانتتون به وجود نمیاد بنابراین یکی دیگر از روش های کاهش پینگ استفاده از سرویس گادپینگ میباشد. حالا که متوجه شدیم گادپینگ چیست به راحتی میتوانید سرویسی که کاهش پینگ را براتون انجام میدهد و آسیبی به اکانتتون نمیزند را انتخاب کنید.خرید  godping را به تمام کاربران ایرانی توصیه میکنیم حتما در نظر داشته باشید با خرید گاد پینگ میتوانید سرعت و کیفیت را تجربه کنید.

 

گاد پینگ چیست ؟

گاد پینگ چیست ؟

 

چرا باید کاهش پینگ کنیم؟.

کاهش پینگ را زمانی به وفور متوجه خواهید شد که گیمر بازی های آنلاین باشید سرعت آزارتون بده یا در جایی گیم بزنید بدون پینگ و متوجه بشید باید کاهش پینگ برای نتتون و بازی تون انجام بدید به جرعت میتوانیم بگیم با کاهش پینگ پابجی موبایل لذت بازی به 10 برابر افزایش پیدا خواهد کرد کاهش پینگ را اگر بخواهیم با مثال براتون بگیم اگر گیمری برای بازی پابجی موبایل و یا هر گیمی که میزند کاهش پینگ انجم داده باشد 10 تا تصویر را میبیند و گیمری که کاهش پینگ انجام نداده باشد 5 تصویر را میبیند این تفاوت دو گیمر را در اشل بزرگ تر در گیم بررسی کنیم متوجه میشویم گیم زدن با داشتن پینگ بالا در فضلی آنلاین که حریفمون هم آنلاین باشد نتیجه ای جز شکست برایمان نخواهد داشت و فاجعه آمیز خواهید بود بنابراین از روش هایی که ذکر شد حتما برای کاهش پینگ پابجی موبایل استفاده کنید. اگر کاهش شدید پینگ در بازی پابجی موبایل داشته باشید خیلی راحت با خرید یوسی پابجی موبایل از گیفت جو میتوانید از حریفاتون پیشی بگیرید و بازی خوبی را تجربه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *