پابجی, آموزش

گرفتن اسکین ام فور یخی رایگان

گرفتن اسکین ام فور یخی رایگان

 

گرفتن اسکین ام فور یخی رایگان

گرفتن اسکین امفور یخی رایگان را تا به حال تجربه کردید؟ اگر تجربه کردید میدونید چقدر جذاب و فوق العاده هست و اگر تجربه نکردید با من در گیفت جو همراه باشید تا بهتون آموزش بدم امفور یخی رایگان بگیرید امفور یخی برای خیلی از کاربر ها جذاب هست، شاید ندونیذ اگر از قبل امفور یخی داشته باشید و دوباره اقدام به گرفتن امفور یخی کنید بازی پابجی موبایل بهتون متریال میدهد خوب با متریال هم میتوانید کلی کار انجام بدید. بازی پابجی موبایل از اون دسته از بازی های جذاب که برای استفاده از امکاناتش باید یوسی خرج کنیم اما امفور یخی را خود بازی پابجی موبایل رایگان کرده و این امکان وجود دارد که بتوانید امفور یخی رایگان دریافت کنید. اگر تابه حال این روش را امتحان نکردید با ما همراه باشید، تا باهم تست کنیم این روش قبلا تست شده و تضیمنی هست پس با گیفت جو همراه باشید. دو روش برای بدست آوردن امفور یخی وجود دارد که باه در این مقاله به بررسی آن میپردازیم.

 

گرفتن اسکین ام فور یخی رایگان

 

خرید ام فور یخی با یوسی

روش اول برای بدست آوردن امفور یخی مانندبدست آوردن هر امکاناتی مثل ست و اسکین و سایر امکاناتی که بازی پابجی رونمایی میکند با خرید یوسی پابجی میباشد. خرید یوسی پابجی موبایل برای اینکه شما هر امکانی که نیاز دارید را از فروشگاه پابجی موبایل خرید کنید خب همه ما در جریان هستیم که پول بازی پابجی موبایل یوسی پابجی هست و برای استفاده از یوسی باید از سایت های ارائه دهنده جم بازی و گیفت کارت مانند گیفت جو میتوانید خرید کنید اگر این روش انتخاب شماست، میخواهید خرید یوسی پابجی موبایل انجام بدید باید بهتون بگیم که در سایت گیفت جو میتوانید به راحتی خرید یوسی پابجی داشته باشید، خرید یوسی پابجی 1 دلاری یکی از محصصولاتی هست که مستوانسد خرید کنید، خرید یوسی پابجی 5 دلاری، خرید یوسی پابجی 10 دلاری، خرید یوسی پابجی 20 دلاری، خرید یوسی پابجی 25 دلاری، خرید یوسی پابجی 50 دلاری، خرید یوسی پابجی 100 دلاری با قیمت عالی و تحویل آنی میتوانید از گیفت جو خرید کنید پس برای خرید یوسی اگر این روش را انتخاب کردید توضیح دادیم باید چیکار کنید و چه محصولی را انتخاب کنید.

 

ام فور یخی رایگان بدون یوسی

ام فور یخی رایگان بدون یوسی این راه دوم برای شماست اگر پول کافی برای خرید یوسی ندارید میتوانید ام فور یخی بدون یوسی بدست بیاورید فقط باید توجه کنید که مراحلی که بهتون در این قسمت برای دریافت ام فور یخی میگیم را انجام بدید.اولین کاری که باید انجام بدید وارد shop یا create  بشید و روی گزینه classic create کلیک کنید. همان طور که میبینید یک گزینه اضافه شده بنام wish همان طور که میدونید شما میتوانید با انتخاب کردن هر کدام از آیتم هایی دوست دارید لباس متیک یا هر آیتم دیگری خیلی ها میان مثل من امفور یخی را انتخاب میکنند یکی از بهترین و کاربردی ترین گان ها در بازی پابجی موبایل امفور یخی هست حتما میدونید با امفور یخی چه کار ها میشود در بازی پابجی موبایل کرد امفور یخی فوق العاده هست. حالا وقتشه که بریم شش تا جعبه را امتحان کنیم ببینیم بهمون چی میده؟ وقتی اولین جعبه را زدیم 10 تا سیلور داد شاهد هستیم که چیز خاصی نداد، دقت کنید باید 5 تا قلب wish را پرکنید همان طور که مشاهده میکنید 5 تا قلب وجود داره که با پرتاب کردن جعبه  یک قلب میده خوب من یک قلب را تونستم بگیریم بریم سراغ جعبه های بعدی در بازی جذاب پابجی موبایل ما در این روش با creat داریم میزینم که بهمون امفور یخی بده بدون خرید یوسی البته به شانسمون هم بستگی داره لازم به ذکره که بگیم وقتی شما خیلی یوسی در اکانتتون داشته باشید یعنی از قبل خرید یوسی کرده باشید و اکانتتون شارژ باشه پابجی به پولتون هم نگاه  میکنه بعد بهتون شانس میده اگر خیلی خرید یوسی انجام داده باشید و اکانتتون در زمان شانس زدن پول نداشته باشه عالیه چون پابجی میدونه شما از پلیر های خوبه بازی پابجی موبایل هستید و بهتون شانس میده اما اگر پول زیادی در اکانتتون داشته باشید پابجی میگه این اکانت پول داره باید خرید کند خلاصه به نکات ریز در زمان خرید یوسی و گیم زدن در بازی پابجی موبایل دقت کنید. امفور یخی از آیتم های فوق العاده در بازی پابحی موبایل هست با امفور یخی بازی در پابجی چندین برابر جذاب تر میشود همیشه برای بدست آوردن چیزهای گران باید تلاش کنیم این بار با امفور یخی مبارزه طلبی مون سنجیده میشود وقتی که با یوسی این قلب ها را پر کنید احتمالا 90 درصد بهتون امفور یخی میدهد اما اگر با باکس create بزنید یک زمان میبره ولی بهتون امفور یخی میدهد. وقتی همه create هاتون را زدید قلب به مرور زمان پر میشود باید قلب ها را در بازی شگفت انگیز پابجی موبایل پرکنید وحدود 100 تا 50 تا جعبه هم میتوانید داشته باشید 5 تا بن میخریم . با سه تا ستون create classic به من امفور یخی رایگان داد. خیلی راحت دیگر نیاز نیست خرید یوسی داشته باشید البته اگر جواب نداد باید خرید یوسی پابجی موبایل داشته باشید. به احتمال 99 درصد جواب خواهد داد.

 

ام فور یخی رایگان بدون یوسی

مزایای استفاده از امفور یخی

 

✅ جذاب شدن بازی پابجی  موبایل

✅ امکان کشتن انمی های بیشتر 

✅ دسترسی به متریال

خرید اکانت پابجی امفور یخی ارزان

خرید اکانت پابجی امفور یخی ارزان را خیلی سوال پرسیده بودید که اکانت با داشتن امفور یخی میفروشیم یا نه باید بهتون بگیم که گیفت جو سلیت معتبر انواع جم بازی و گیفت کارت هست شما پول هر بازی را در نظر بگیرید مثلا یوسی پابجی همان پول بازی پابجی موبایل هست بنابراین فقط میتوانید از ما خرید یوسی پابجی داشته باشید ما اکانت یا آیتم بازی نمی فروشیم شما اگر پلیر بازی پابجی موبایل هستید به راحتی میتوانید از ما خرید یوسی داشته باید خرید یوسی با تخفیف ویژه و ارزان بنابراین اگر نیاز به خرید یوسی پابجی دارید حتما به سایت معتبر گیفت جو سر بزنید.

 

خرید اکانت پابجی امفور یخی ارزان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *