آموزش, بازی ها, فری فایر

گرفتن کالبک در بازی فری فایر

گرفتن کالبک در بازی فری فایر

گرفتن کالبک در بازی فری فایر

گرفتن کالبک در بازی فری فایر میدونی چقدر مهمه ؟ کالبک گرفتن در فری فایر تازه اخیرا نظر سنجی کردیم ، اکثر گیمرهای فری فایر در گرفتن کالبک مشکل دارن آمدم یک آموزش خفن بهتون یاد بدم که راحت بتونید کالبک بگیرید. در بازی فری فایرحالا تنها کاری که باید انجام بدی مو به مو چیزایی که میگم را عملی کنی ، یه چیز گنگ بگم واقعا شگفت زده میشه چالش کابک گرفتن درفری فایربه اندازه خریدجم فری فایر مهم شده الان همه دنبالشن بزن بریم که فوت وفنشو بهت بگم. همیشه با وبلاگ گیفت جو خودتون بروزکن.

کالبک چیست ؟

کالبک چیست؟شما برای گرفتن کالبک به یک اکانت فیک نیازدارید که اصلا وارد اکانت فیک نشوید و منتظر بمانید که کالبک آماده شود .

چه زمان کالبک آماده می شود؟ زمانی که گارنا خودش اعلام کنه خب حالا کالبک بدرد چه می خورد شما می توانید شانس خود را امتحان کنید و شانس 999 جمی دریافت کنید این پک کاملا شانسی هستش ،خیلی عزیزان میخوان خرید جم فری فایر داشته باشند اما به خاطر هزینه صرف نظر میشن ، دو تا راه دارم براتون اولی اینکه همیشه ازگیفت جو خرید کنید و دوم راه های میانبری که بهتون یادمیدم تا جم رایگان بدست بیارید را دنبال کنید راه دوم مستلزم این هست که وبلاگ گیفت جو را هرروز دنبال کنید.

گرفتن کالبک در بازی فری فایر

گرفتن کالبک در بازی فری فایر

کالبک را از کجا دریافت کنیم؟

کالبک را می توانید از منو فرند انتخاب کنید و آیدی یکی از دوستانتان را بزنید و به آن هم کالبک بدهید شما حتما باید کالبک به دوستان خود دهید تا کالبک ها واسه شما بازبشه یک کالبک به دوستتان تعلق میگیره و ۶ تا کالبک برای خود بنظرت این واقعا معرکه نیست بپردازیم به اینکه با این روش خفن میتونی کلی جلو بیوفتی .

گرفتن کالبک رایگان در بازی فری فایر

گرفتن کالبک رایگان در بازی فری فایر

خریدجم فری 2دلاری

خرید جم فری فایر 2 دلاری ، حالا چرا خرید جم فری فایر 2 دلاری ؟ خب بزار برات توضیح بدم خرید جم فری فایر 2 دلاری از پرطرفدارترین محصولات سایت گیفت جو هست ، میتونی باخریدجم فری فایر 2 دلاری از آفرهای گیفت جو هم بهرمند بشی چی بهتر از این خریدجم فری فایر 5 دلاری هم از این قاعده مستثنی نیست تا دیر نشده خریدتون بزن.

 

آموزش گرفتن کالبک در بازی فری فایر

آموزش گرفتن کالبک در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *